REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jak otworzyć samochód bez kluczyka?

Kącik Prasowy

Czasem, kiedy zdarzy się tak pechowa sytuacja jak zatrzaśnięcie kluczy w aucie, nie wiadomo, co robić. Zdenerwowany kierowca niejednokrotnie wpada w panikę, ponieważ żadnym sposobem nie może otworzyć zablokowanego zamka samochodowego, a tu czas nagli, sytuacja wydaje się coraz bardziej niebezpieczna… Nie można jednak dać ponieść się takim emocjom, bo jest jedno proste rozwiązanie – otwieraniem samochodu bez kluczyka zajmują się zaufani ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym.

REKLAMA

Co zrobić z zatrząśniętym autem?

Zgubienie kluczyków od samochodu to zwykle powód wezwania ślusarza. Specjaliści z Pogotowia ślusarskiego otrzymują wezwania też w przypadku zatrzaśnięcia kluczy w samochodzie, złamania kluczyka w zamku itp. Sytuacja, której skutkiem jest zablokowany zamek samochodowy, zawsze jest bardzo nerwowa, ale zamiast samodzielnie zabierać się za jego otwarcie, najlepiej wybrać usługi ślusarskie z Gdańska. Nieudane amatorskie próby otwierania zamków samochodowych mogą powodować frustrację i narastający gniew, a w związku z tym czynności wykonywane przez poszkodowanego mogą być coraz bardziej inwazyjne i brutalne. Zanim tym sposobem popsujemy zamek lub karoserię, lepiej wybrać awaryjne otwieranie samochodów realizowane przez Pogotowie zamkowe, w którym pracują technicy wyspecjalizowani w tym działaniu. Mamy wówczas pewność, że awaryjne otwieranie samochodu nie wygeneruje nam dodatkowych kosztów, a kluczyki z dostępem do auta odzyskamy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Nie otwieraj samochodu samodzielnie – ślusarz do pomocy

Zablokowany zamek czasami skutkuje u kierowcy pomysłem samodzielnego rozwiązania problemu. Najwięksi desperaci, zanim zamówią awaryjne otwieranie auta w Gdańsku, decydują się nawet na wybicie szyby. Zamiast stawiać na amatorską kreatywność i mnożyć koszty naprawy skuteczniej zadzwonić do doświadczonych ślusarzy, którzy oferują montaż i wymianę zamków od ręki. Dysponują profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, a niejednokrotnie na miejscu może być także wykonana bezszkodowa naprawa zamków.

Właściwe techniki otwierania auta bez kluczyka

W zależności od rodzaju zabezpieczenia problem z zatrzaśniętym zamkiem może dotyczyć mechanizmu klasycznego lub nowoczesnego. W Pogotowiu zamkowym możemy liczyć na specjalistów, którzy dysponują szerokim wachlarzem technik awaryjnego otwierania drzwi nawet wtedy, gdy zablokowany zamek samochodowy wydaje się już być tylko do wymiany. Na szybką reakcję ślusarza możemy liczyć nawet w nocy, ponieważ Pogotowie zamkowe w Gdańsku funkcjonuje 24 godziny na dobę. Awaryjne otwieranie samochodu warto zlecić https://www.pogotowie-zamkowe-gdansk-24h.pl/

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
na tvp info już trąbią że jest lek na tego"wirusa". Ciekawe. Najpierw zrobili chaos ,paraliż kraju. Mandaty wystawiali za brak maseczki. A teraz łaskawcy mają lek ?hmmm....na co to jest lek ?na grypę ?
Marcelino
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA