REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zwłoki mężczyzny znalezione w mieszkaniu na 11 Listopada

Na Sygnale

W nocy z 12 na 13 maja ujawniono zwłoki 29-letniego mężczyzny w jednym z mieszkań na osiedlu 11 Listopada w Wyszkowie. - Sprawa jest dziwna, badamy wszystkie okoliczności - przyznaje Policja. Sąsiedzi podejrzewają, że mogło dojść do zabójstwa.

REKLAMA

Późnym wieczorem 12 maja policja dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na klatce schodowej bloku przy ul. 11 Listopada. Zgłaszający sugerował, że może on być pijany, nie było z nim kontaktu. Wezwano pogotowie ratunkowe. Świadkowie wskazali, że mężczyzna ten często odwiedzał jedno z mieszkań. Policjanci udali się pod wskazany adres. Tam dokonali kolejnego zaskakującego odkrycia. W mieszkaniu leżały dwa ciała - mężczyzny i kobiety. 29-letni mężczyzna nie żył. W mieszkaniu znajdowało się także dwoje dzieci oraz ranny pies. Kobietę oraz 34-letniego nieprzytomnego mężczyznę znalezionego na klatce schodowej przewieziono do szpitala. Zwierzę zabrano do weterynarza. 

Mieszkańcy osiedla podejrzewają, że doszło do zabjóstwa. Mówią, że w mieszkaniu często gościła przemoc. Policja nie podaje w tej chwili przyczyn i szczegółów tragedii. 

- Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa - mówi rzecznik KPP w Wyszkowie.

Prokuratura na ten moment nie udziela żadnych informacji. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Kłamstwo!
Bzdrua jakie zabójstwo? Spotkmy się w sądzie. Proszę prostować i przepraszać.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org