REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zdalne przedszkole

Nauka

W okresie zawieszenia zajęć wychowawczo - dydaktycznych Przedszkole nr 9 w Wyszkowie przeszło na tryb pracy zdalnej. Na stronie przedszkola codziennie umieszczane są propozycje zabaw i zajęć dla przedszkolaków. "Bajka" zachęca rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi, podsuwając wiele interesujących pomysłów. Rodzice z dziećmi dzielą się np. zdjęciami wykonanych prac plastyczno - technicznych, eksperymentami, pracami porządkowymi w ogrodach.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dyrektor placówki wraz z nauczycielkami zawsze chętnie służą pomocą w tym trudnym dla wszystkich czasie, organizując konsultacje dla rodziców, zapraszając do kontaktu od poniedziałku do piątku. Każda grupa spotykała się na zoomie ze swoimi paniami, kolegami i koleżankami. Podczas spotkań on line była okazja, aby porozmawiać, podzielić się wrażeniami, przesłać serdeczne uśmiechy i pozytywną energię. Działa przedszkolna biblioteka on line, gdzie rodzice mogą znaleźć wiele ciekawych propozycji zabaw z książką.

"Bajka" organizowała konkursy m.in.

- „Oto moja rodzina” - dzieci wraz z rodzicami wykonali drzewo genealogiczne swojej rodziny

- „Najpiękniejsza kartka wielkanocna” - dzieci wraz z rodzicami wykonali piękne kartki świąteczne

- „Matematyczna zabawka” - ogólnopolski konkurs dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

Ponadto przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji:

- "Kartka dla medyka". Dzieci z pomocą rodziców rysowały, malowały, tworzyły rysunki z życzeniami i podziękowaniami dla służb ratowniczych. W ten sposób okazały wdzięczność za trud i poświęcenie, jednocześnie zapewniając o naszym wsparciu, szacunku dla służb ratowniczych. 

- "Kropelka dla wróbelka". Dzieci w pomocą rodziców wykonały poidełka dla ptaków. Akcja związana jest z aktualnym problemem suszy.

Mimo trudnego dla wszystkich czasu społeczność przedszkola podejmuje różne działania z wielką chęcią i zaangażowaniem.

Źródło:Przedszkole nr 9 "Bajka" w Wyszkowie

 

 

 


 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Przedszkole nr 9 "Bajka" w Wyszkowiezajęcia on - lineprzedszkolaki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org