REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szkolenia certyfikowane – jakimi warto się zainteresować?

Kącik Prasowy

Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji to w zasadzie gwarancja pozostania konkurencyjnym na rynku pracy. Niektóre szkolenia, kursy i studia są jednak bardziej wartościowe od innych. Szczególną uwagę warto zwrócić na międzynarodowe certyfikaty dostępne m.in. dla księgowych i przedstawicieli branży finansowej, specjalistów w zakresie zarządzania czy project managerów. Sprawdzamy, jakie szkolenia certyfikowane są warte uwagi!

REKLAMA

Szkolenia certyfikowane – dlaczego warto?

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie zainteresowania pracodawców i wysokich zarobków jest inwestycja w wysokie kwalifikacje zawodowe poprzez odpowiednie szkolenia. Wciąż bowiem brakuje w kraju nad Wisłą specjalistów w wielu dziedzinach, szczególnie takich z potwierdzonymi umiejętnościami. Mówi się nawet, że międzynarodowe certyfikaty mogą być skrótem do kariery – umożliwiają bowiem znacznie szybsze zajmowanie wysokich stanowisk. Nic więc dziwnego, że pozwalające na ich otrzymanie egzaminy oraz szkolenia czy kursy cieszą się zainteresowaniem zarówno bardziej doświadczonych pracowników, jak i osób dopiero wkraczających na rynek pracy.

Jaki certyfikat warto zdobyć i dlaczego?

Istnieje co najmniej kilka certyfikatów uznawanych nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Oznacza to, że ich zdobycie otwiera drzwi do kariery w niemal dowolnym zakątku świata. Warto zapoznać się z listą szkoleń certyfikowanych, które znajdziemy w portalu Eventis.pl na https://eventis.pl/szkolenia. O jakie międzynarodowe szkolenia i związane z nimi kwalifikacje warto się pokusić?

  • Studia MBA stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów osób zainteresowanych wysokimi stanowiskami menedżerskimi. Dostępne są ogólne programy MBA, a także takie przeznaczone dla specjalistów konkretnych dziedzin: np. inżynierów, marketingowców, kadry medycznej.
  • Certyfikat CFA (Certified Financial Analyst) jest przeznaczony dla doradców inwestycyjnych i analityków finansowych. Zakres wymaganej do jego uzyskania wiedzy jest stale uaktualniany, a szkolenie obejmuje kilkadziesiąt godzin zajęć.
  • Certyfikat ACCA i przynależność do organizacji posługującej się tymże skrótem (Association of Chartered Certified Accountants) wymaga zdania aż 14 egzaminów, co wpływa na jego prestiż. Szkolenia ACCA są poświęcone rachunkowości zarządczej i finansowej oraz pokrewnym dziedzinom.
  • Certyfikat CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) również dotyczy rachunkowości zarządczej i finansowej. To jedyna w pełni globalna kwalifikacja z tej dziedziny.
  • Certyfikat PMP (Project Management Professional) wydawany jest przez instytucję PMI (Project Management Institute) uznawaną za prekursora w dziedzinie zarządzania projektami. Odbycie szkoleń PMI stanowi potwierdzenie szerokiej wiedzy i umiejętności w tym zakresie oraz znajomości nowoczesnych technik zarządzania projektami - szkolenia takie znajdziemy na https://eventis.pl/szkolenia/zarzadzanie-projektami.

Warto pamiętać, że ich zdobycie ułatwiają specjalne szkolenia certyfikowane i kursy pozwalające na zdobycie niezbędnej wiedzy w usystematyzowany sposób i za pomocą programów przygotowanych przez ekspertów.

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA