REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Studiuj bezpłatnie w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych

Nauka

Już po raz 18. Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłasza nabór na trzy bezpłatne miejsca na stacjonarne studia I stopnia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Młodzi mieszkańcy Mazowsza mogą ubiegać się o indeksy na kierunkach informatyka i zarządzanie informacją. Ponadto ci, którzy ukończą studia pierwszego stopnia z co najmniej dobrym wynikiem, będą mogli kontynuować bezpłatną naukę na studiach drugiego stopnia. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Dzięki naszej wieloletniej współpracy z uczelnią, już kilkadziesiąt osób mogło rozwijać swoje informatyczne pasje i kształcić się w tym kierunku. To szansa na studia, które z powodów finansowych, dla wielu młodych i zdolnych ludzi są niedostępne podkreśla Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego.

W naborze mogą wziąć udział absolwenci szkół ponadgimnazjalnych ze średnią ocen nie niższą niż 4,0 oraz średnią ocen z przedmiotów: informatyka/technologia informacyjna i matematyka nie niższą niż 4. Ponadto, dochód brutto na osobę w rodzinie kandydata nie może przekraczać 140% miesięcznego minimalnego wynagrodzenia za pracę, tj. 3 tys. 640 zł.

Zgłoszenia powinny zawierać kwestionariusz osobowy wraz z niezbędnymi oświadczeniami oraz wykaz ocen uzyskanych przez ucznia na koniec ostatniego roku nauki wystawiony przez szkołę lub kserokopię świadectwa dojrzałości. Dokumenty te należy wysłać pocztą na adres: Departament Edukacji Publicznej i Sportu, ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa, oraz, ze względu na ograniczenia w pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, w formie skanu na adres e-mail: eduakcja@mazovia.pl lub przez ePUAP. Regulamin oraz kwestionariusz osobowy są dostępne na stronie samorządu województwa mazowieckiego www.mazovia.pl w zakładce „Edukacja i sport”. Szczegółowych informacji o rekrutacji udzielają pracownicy Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (te. 22 5979442 i 22 5979421).

Uwaga! Mając na uwadze wprowadzony w Polsce stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, regulaminowe terminy naboru mogą ulec zmianie.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Polsko - Japońska Akademia Technik KomputerowychstudiaSamorząd Województwa Mazowieckiegonabór

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org