REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tydzień Bibliotek w Brańszczyku online

Kultura

Gminna Biblioteka Publiczna w Brańszczyku w dniach 11 - 14 maja zaprasza do udziału w spotkaniach autorskich online.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W poniedziałek, 11 maja, o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Cesarzem. Pan Wojciech to artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej. Dyrektor artystyczny wielu tygodników i miesięczników. Miłośnik ekologii. Wspólnie z Katarzyną Terechowicz pisze książki dla dzieci i dorosłych. Ich książka "Pamiętnik grzecznego psa" zdobyła nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. Była nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i umeszczono ją na Złotej Liście Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom.

W czwartek, 14 maja, o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie "W drodze na najwyższy szczyt Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi" z Robertem Gondkiem. Pan Robert jestem podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki. Podczas kilkunastu podróży odwiedził dwadzieścia afrykańskich krajów. Pisze, opowiada i fotografuje. Pasjonują go góry w Afryce. Realizuje projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki", którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Za konsekwencję w jego realizacji otrzymał wyróżnienie w kategorii "Wyczyn Roku 2016" podczas Kolosów – największego festiwalu podróżniczego w Polsce.

Oba wydarzenia dostępne będą na profilu https://www.facebook.com/Biblioteka.Branszczyk  Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


BrańszczykGBP w Brańszczykuspotkanie autorskie onlineXVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org