REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Portret Mamy" - internetowy konkurs plastyczny

Kultura

Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprasza dzieci i młodzież z powiatu wyszkowskiego, w wieku 5 - 18 lat, do udziału w internetowym konkursie plastycznym.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Konkurs podzielony będzie na dwa etapy. Pierwszy etap polega na wykonaniu portretu dowolną techniką płaską na papierze (malarstwo, rysunek, grafika, kolaż). Format max. A3 (297x420 cm). Następnie trzeba przesłać skan lub zdjęcie pracy na adres: promocja@wok-hutnik.pl w terminie do 24 maja, podając następujące dane:

- imię i nazwisko autora

- wiek

- adres zamieszkania

- tel. do rodzica lub opiekuna prawnego.

Komisja konkursowa dokona oceny wybierając po pięć prac w każdej kategorii:

- kategoria wiekowa 5-9 lat

- kategoria wiekowa 10-14 lat

- kategoria wiekowa 15-18 lat

Drugi etap będzie polegał na głosowaniu na Facebooku WOK "Hutnik". Można będzie oddać jeden głos ("lajk") w każdej kategorii. To internauci zdecydują o kolejności miejsc. Wygrają prace z największą liczbą polubień (przewidujemy po trzy miejsca i dwa wyróżnienia w każdej kategorii). Przewidywany termin rozpoczęcia głosowania 26 maja. Oryginały prac zakwalifikowanych do głosowania trzeba będzie dostarczyć do WOK "Hutnik". Wzięcie udziału w konkursie wiąże się automatycznie z zaakceptowaniem jego warunków. Klauzula informacyjna dla interesantów Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” w Wyszkowie. 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WOK "Hutnik"internetowy konkurs plastyczny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Mało uczniów w szkołach
W Wyszkowie są nie tylko szkoły GMINNE. Szkoda, że dziennikarze widzą tylko szkoły pod patronatem BURMISTRZA, innych, często lepszych, nie zauważając. Ciekawe, dlatego...
Ania
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
W szczególności Miss Urzędu i.Kozon jest najodpowiedniejsza do wyjasniania takich spraw???? no ludzie serio
Krysia
Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org