REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Przedszkolaki wrócą do ZSS w Brańszczyku

Nauka

Oddziały przedszkolne przy Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku rozpoczyną pracę 11 maja. Będą prowadzić działalność w godz. 8.00 - 14.00.

REKLAMA

W placówce został opracowany szczegółowy regulamin pracy w czasie pandemii COVID-19. Wprowadzono obowiązkową dezynfekcję przed wejściem do placówki, zarówno pracowników pomocniczych, nauczycieli, rodziców i dzieci. Przed wejściem (w szatni przedszkolnej - w której może przebywać 1 dziecko i rodzic) pracownik będzie dokonywał pomiaru temperatury dziecku w obecności rodzica. Nauczyciel opiekujący się dziećmi w sali będzie zaopatrzony w indywidualne środki ochrony - jednorazowe rękawiczki, maseczki, płyn do dezynfekcji. Nauczyciele będą zachowywać bezpieczną odległość od dzieci. Zajęcia będą prowadzone w grupach do 6 osób, w przeliczeniu nie mniejszym niż 4 m kw. na jedno dziecko i każdego nauczyciela/ pomoc nauczyciela. Posiłki - śniadanie i podwieczorek - dzieci będą przynosić ze sobą z domu, zaś obiad zostanie dostarczony z kuchni Ośrodka Wychowawczego (z budynku obok).

Rodzice zobowiązani będą przyprowadzać dzieci zdrowe. Zostali już zapoznani z regulaminem pracy i podpisują oświadczenie o stanie zdrowia dziecka. W razie wystąpienia podejrzenia zakażenia COVID-19 wśród dzieci, zostało wydzielone specjalne pomieszczenie, w którym można odizolować dziecko (będzie przebywać tam pod opieką osoby z personelu obsługi). Pracownicy placówki niezwłocznie poinformują rodziców/ opiekunów o niepokojących objawach i poproszą ich o odebranie dziecka. O zaistniałych sytuacjach będzie również informowany dyrektor placówki.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepid

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
na tvp info już trąbią że jest lek na tego"wirusa". Ciekawe. Najpierw zrobili chaos ,paraliż kraju. Mandaty wystawiali za brak maseczki. A teraz łaskawcy mają lek ?hmmm....na co to jest lek ?na grypę ?
Marcelino
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA