REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Przedszkolaki wrócą do ZSS w Brańszczyku

Nauka

Oddziały przedszkolne przy Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku rozpoczyną pracę 11 maja. Będą prowadzić działalność w godz. 8.00 - 14.00.

REKLAMA

W placówce został opracowany szczegółowy regulamin pracy w czasie pandemii COVID-19. Wprowadzono obowiązkową dezynfekcję przed wejściem do placówki, zarówno pracowników pomocniczych, nauczycieli, rodziców i dzieci. Przed wejściem (w szatni przedszkolnej - w której może przebywać 1 dziecko i rodzic) pracownik będzie dokonywał pomiaru temperatury dziecku w obecności rodzica. Nauczyciel opiekujący się dziećmi w sali będzie zaopatrzony w indywidualne środki ochrony - jednorazowe rękawiczki, maseczki, płyn do dezynfekcji. Nauczyciele będą zachowywać bezpieczną odległość od dzieci. Zajęcia będą prowadzone w grupach do 6 osób, w przeliczeniu nie mniejszym niż 4 m kw. na jedno dziecko i każdego nauczyciela/ pomoc nauczyciela. Posiłki - śniadanie i podwieczorek - dzieci będą przynosić ze sobą z domu, zaś obiad zostanie dostarczony z kuchni Ośrodka Wychowawczego (z budynku obok).

Rodzice zobowiązani będą przyprowadzać dzieci zdrowe. Zostali już zapoznani z regulaminem pracy i podpisują oświadczenie o stanie zdrowia dziecka. W razie wystąpienia podejrzenia zakażenia COVID-19 wśród dzieci, zostało wydzielone specjalne pomieszczenie, w którym można odizolować dziecko (będzie przebywać tam pod opieką osoby z personelu obsługi). Pracownicy placówki niezwłocznie poinformują rodziców/ opiekunów o niepokojących objawach i poproszą ich o odebranie dziecka. O zaistniałych sytuacjach będzie również informowany dyrektor placówki.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepid

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Mało uczniów w szkołach
W Wyszkowie są nie tylko szkoły GMINNE. Szkoda, że dziennikarze widzą tylko szkoły pod patronatem BURMISTRZA, innych, często lepszych, nie zauważając. Ciekawe, dlatego...
Ania
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
W szczególności Miss Urzędu i.Kozon jest najodpowiedniejsza do wyjasniania takich spraw???? no ludzie serio
Krysia
Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org