REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tryc zawalczy w telewizyjnym studiu?

Sport

Grupa KnockOut Promotions chce zorganizować w drugiej połowie czerwca galę bokserską. Ring ma stanąć w telewizyjnym studiu. Wśród pięściarzy, którzy mieliby wziąć udział w tym wydarzeniu, wymienia się wyszkowianina Mateusza Tryca.

REKLAMA

Grupa promotorska, na której czele stoi Andrzej Wasilewski, planuje zorganizować galę w studiu telewizyjnym. Odbyłaby się ona oczywiście bez udziału publiczności. Padają już pierwsze nazwiska bokserów, których będziemy mogli zobaczyć w ringu. W tym gronie znajduje się Mateusz Tryc. Wyszkowianin, który nie odpuszcza treningów i przez cały czas solidnie pracuje, jest brany pod uwagę w karcie walk. A prócz Tryca zobaczyć będzie można Marka Matyję, Denisa Krotiuka oraz Damiana Kiwiora. Dla wyszkowianina byłby to powrót między liny po dłuższym czasie. Niepokonany na zawodowych ringach Tryc stoczył ostatnią swoją walkę 30 listopada. Wtedy to w Zakopanem, po bardzo dobrej walce, pokonał Shakeela Phinna.

Jednak na konkrety trzeba jeszcze poczekać. Na razie są tylko plany i oby zostały one zmaterializowane. Pewnie w dużej mierze wyznacznikiem organizacji wydarzeń sportowych będą mecze piłkarskie. Potem łatwiej będzie ruszyć innym dyscyplinom. Jak podkreśla Mateusz Tryc w rozmowie z naszą redakcją, plany organizacji takiej gali były już od pewnego czasu. Mielibyśmy zobaczyć w niej polskich pięściarzy. Wyszkowianin wytrwale trenuje i czeka na swoją szansę.

Fot. ringpolska.pl

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Mateusz Trycboks

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Mało uczniów w szkołach
W Wyszkowie są nie tylko szkoły GMINNE. Szkoda, że dziennikarze widzą tylko szkoły pod patronatem BURMISTRZA, innych, często lepszych, nie zauważając. Ciekawe, dlatego...
Ania
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
W szczególności Miss Urzędu i.Kozon jest najodpowiedniejsza do wyjasniania takich spraw???? no ludzie serio
Krysia
Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org