REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Fixly wspiera przedsiębiorców i stawia na zlecenia zdalne

Kącik Prasowy

Przestawienie się na działalność zdalną może obecnie okazać się dla wielu przedsiębiorców idealnym rozwiązaniem, dopóki gospodarka nie zostanie uwolniona. Do tego zachęca też Fixly.pl, wspierając firmy w znalezieniu zleceń, które można wykonywać na odległość.

REKLAMA

Fixly to serwis, który łączy zlecających z firmami i specjalistami, działającymi w branży usługowej. To właśnie jeden z tych sektorów gospodarki, które najdotkliwiej odczuwają skutki kryzysu epidemiologicznego. Proponowane działania osłonowe mają pomóc przedsiębiorcom go przetrwać, ale mogą nie wystarczyć, jeśli firmy nie będą realizować żadnych zleceń. Obecny przestój to też problem dla klientów. Osoby zainteresowane zleceniem usługi mają utrudnione zadania w znalezieniu wykonawców. 

Sposobem na prowadzenie działalności gospodarczej w tych czasach dla wielu przedsiębiorców może być świadczenie usług zdalnie. Do tego też zachęca serwis Fixly, udostępniając specjalnie na potrzeby wykonawców i zlecających kategorię Usługi zdalne. 

Dla wielu przedsiębiorców świadczenie usług zdalnie to w obecnej sytuacji jeden z najlepszych sposób na zapewnienie płynności finansowej i stabilności biznesu - przekonuje Magdalena WysockaGeneral Manager Fixly Podobnie sprawa wygląda w przypadku zlecających. Konsultacje prawne, zakup ubezpieczenia, zlecenie wykonania projektu, to tylko niektóre usługi, które mogą zostać zrealizowane bez bezpośredniego kontaktu z wykonawcą. 

Obecnie serwis proponuje niemal 100 różnego rodzaju usług, wykonywanych na odległość. Na Fixly można znaleźć doradców kredytowych, ubezpieczycieli, tłumaczy prawników, nauczycieli języka obcego lub serwisy zajmujące się naprawą, którzy udostępniają opcję wysyłki uszkodzonych przedmiotów czy sprzętu kurierem. Jak jednak zapewniają przedstawiciele serwisu, ta lista może się wydłużyć, jeśli tylko zaobserwowana zostanie konieczność dodania kolejnych form pracy zdalnej.

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi użytkownikami i wykonawcami. Jeśli zauważymy zainteresowanie jakąś usługą w ramach pracy na odległość, której obecnie nie ma na Fixly, to ją dodamy - mówi Jacek Kaczmarek, Customer Service Lead w Fixly. 

Wszystkie usługi zdalne dostępne są na stronie https://fixly.pl/kategorie/uslugi-zdalne

Art. zewnętrzny 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org