REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Fixly wspiera przedsiębiorców i stawia na zlecenia zdalne

Kącik Prasowy

Przestawienie się na działalność zdalną może obecnie okazać się dla wielu przedsiębiorców idealnym rozwiązaniem, dopóki gospodarka nie zostanie uwolniona. Do tego zachęca też Fixly.pl, wspierając firmy w znalezieniu zleceń, które można wykonywać na odległość.

REKLAMA

Fixly to serwis, który łączy zlecających z firmami i specjalistami, działającymi w branży usługowej. To właśnie jeden z tych sektorów gospodarki, które najdotkliwiej odczuwają skutki kryzysu epidemiologicznego. Proponowane działania osłonowe mają pomóc przedsiębiorcom go przetrwać, ale mogą nie wystarczyć, jeśli firmy nie będą realizować żadnych zleceń. Obecny przestój to też problem dla klientów. Osoby zainteresowane zleceniem usługi mają utrudnione zadania w znalezieniu wykonawców. 

Sposobem na prowadzenie działalności gospodarczej w tych czasach dla wielu przedsiębiorców może być świadczenie usług zdalnie. Do tego też zachęca serwis Fixly, udostępniając specjalnie na potrzeby wykonawców i zlecających kategorię Usługi zdalne. 

Dla wielu przedsiębiorców świadczenie usług zdalnie to w obecnej sytuacji jeden z najlepszych sposób na zapewnienie płynności finansowej i stabilności biznesu - przekonuje Magdalena WysockaGeneral Manager Fixly Podobnie sprawa wygląda w przypadku zlecających. Konsultacje prawne, zakup ubezpieczenia, zlecenie wykonania projektu, to tylko niektóre usługi, które mogą zostać zrealizowane bez bezpośredniego kontaktu z wykonawcą. 

Obecnie serwis proponuje niemal 100 różnego rodzaju usług, wykonywanych na odległość. Na Fixly można znaleźć doradców kredytowych, ubezpieczycieli, tłumaczy prawników, nauczycieli języka obcego lub serwisy zajmujące się naprawą, którzy udostępniają opcję wysyłki uszkodzonych przedmiotów czy sprzętu kurierem. Jak jednak zapewniają przedstawiciele serwisu, ta lista może się wydłużyć, jeśli tylko zaobserwowana zostanie konieczność dodania kolejnych form pracy zdalnej.

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi użytkownikami i wykonawcami. Jeśli zauważymy zainteresowanie jakąś usługą w ramach pracy na odległość, której obecnie nie ma na Fixly, to ją dodamy - mówi Jacek Kaczmarek, Customer Service Lead w Fixly. 

Wszystkie usługi zdalne dostępne są na stronie https://fixly.pl/kategorie/uslugi-zdalne

Art. zewnętrzny 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA