REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nadbużańska Akademia Małego Przyrodnika

Turystyka

W piątek 1 maja wystartuje Nadbużańska Akademia Małego Przyrodnika - na początek w internecie, na Facebooku. Akademia będzie prezentować cykliczne lekcje o faunie i florze ziemi wyszkowskiej, na które serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pomysłodawcą Nadbużańskiej Akademii Małego Przyrodnika jest Marcin Wiśniewski.

- Nadbużańska Akademia Małego Przyrodnika stawia sobie za cel naukę przyrody i prezentowanie jej piękna a także promocję ziemi wyszkowskiej - obszar powiatu wyszkowskiego i jego bliskiej okolicy - mówi. 

Od piątku 1 maja (godziny popołudniowe) w ramach Akademii prezentowane będą cykliczne lekcje o faunie i florze ziemi wyszkowskiej. 

Na początek i na zachętę pan Marcin pokazał na FB niezwykłe fotografie "mieszkańców" ziemi wyszkowskiej (niektóre prezentujemy w naszej galerii - red.).

- Życzymy miłego oglądania. Bardzo prosimy o lajki naszej strony, zdjęć, filmów i udostępnianie - mówi Marcin Wiśniewski.

Link do strony Akademii - kliknij TUTAJ

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Nadbużańska Akademia Małego PrzyrodnikaWyszkówpowiat wyszkowski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org