REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Wyszkowska Dycha" odwołana

Sport

Miasto rezygnuje z organizacji tegorocznej edycji biegu ulicznego "Wyszkowska Dycha". Impreza planowana była na 6 czerwca.

REKLAMA

O swojej decyzji Gmina Wyszków poinformowała na Facebooku 27 kwietnia.

- Zarejestrowanym i opłaconym zawodnikom zlecony zostanie zwrot opłaty startowej na ich konta - czytamy.

"Wyszkowska Dycha" miała się odbyć po raz szósty. Impreza z roku na rok cieszyła się większym zainteresowaniem biegaczy i kibiców. W tym roku pokonał ją koronawirus. Jako imprezę masową gmina powinna zgłosić bieg na 30 dni przed terminem odpowiednim służbom. Nadal jednak obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych oraz masowych wydarzeń sportowych. Nie wiadomo, kiedy zakazy te zostaną zniesione przez Radę Ministrów. 

Przypomnijmy, z powodu epidemii koronawirusa i wprowadzonych z tego powodu obostrzeń, zamknięto ośrodki sportu, kultury, biblioteki. W gminie Wyszków odwołano w związku z tym już kilka imprez i wydarzeń. W marcu gmina była zmuszona do rezygnacji z Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz. W kwietniu nie odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Tańca. Nie odbędzie się planowana na początek maja Majówka Turystyczna i rajd rowerowy, obchody Święta Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskiWyszkowska Dychabieg

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org