REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nie mogą trenować, wzięli się za remont

Sport

Nadmiar wolnego czasu podczas kwarantanny można pożytecznie wykorzystać. Z tego założenia wyszli zawodnicy drużyny WKS Mystkówiec, którzy wyremontowali szatnię.

REKLAMA

Wielu z nas w czasie kwarantanny przeprowadza remonty, majsterkuje, coś ulepsza. Podopnie postąpili piłkarze WKS Mystkówiec. Zespół występujący na co dzień w B-klasie nie może rozgrywać spotkań ligowych i trenować. Piłkarze postanowili zakasać rękawy i wyremontować szatnię.

- Odnowiliśmy naszą starą szatnię i przygotowaliśmy ją do startu sezonu - chwalą się zawodnicy. - W kilka osób w czasie wolnym od pracy. Wyrzuciliśmy z kontenera stare niepotrzebne meble. Zaczęliśmy malować ściany na biało oraz skupiliśmy się na podłodze, na której znalazła się wykładzina ze sztucznej trawy. Na koniec wstawiliśmy do pomieszczenia obok glównej szatni regał na pamiątkowe zdjęcia oraz puchary. Znajduje się tam przygotowana przez nas ściana, na której zawisną pamiątkowe koszulki od początku istnienia klubu. Będzie to nasza perełka, do której zawsze będzie miło wracać wspomnieniami. 

Drużyna, która w tabeli ostrołęckiej B-klasy plasuje się na ósmym miejscu, czeka na decyzję odnośnie wznowienia bądź zakończenia rywalizacji. Piłkarze nie zamierzają poprzestać na odnowieniu szatni.

- To jeszcze nie jest koniec prac. Na boisku w najbliższym czasie posiejemy trawę i będziemy ją regularnie podlewać i pielęgnować - zapowiadają w Starym Mystkówcu.

Fot. WKS Mystkówiec/ Paulina Rączkowska

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Honorowi to są dawcy krwi. Władza zawsze była bez honoru. Pan burmistrz i Pani wiceburmistrz teraz mają pełne ręce roboty z obniżeniem wynagrodzeń swoim pracownikom. Uważam, że jeszcze powinni sobie dodać za dodatkowe obowiązki. Uprawianie polityki jest ciężkie. A radni nie powinni dostać złotówki za ostatnie dwa miesiące. Gminny pakiet pomocowy jest bez wątpienia interesujący. Ta lokalna władza powinna odejść już w zapomnienie, nie szanują ludzi.
Honorowo? Słowo trudne.
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
W Wyszkowie pojawił się pomysł kładki dla pieszych na Latoszek podczas przymiarek do rozbudowy mostu o ciąg pieszo-rowerowy. Tylko zamiast 2,5mln byłoby ok 7,5mln a nawet więcej (rok wyborczy). Zapewne temat kładki w lepszych czasach wróci. Tylko po co jak Wyszków odwrócił się od rzeki o 180 stopni.
Monter
Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
Prom bylby lepszym rozwiązaniem ,wie ktos dla czego nie bedzie promu ? Czy powod to naprawde niski stan rzeki ?Kladka w ty mmiejscu -a co nie ma wezszych odcinkow rzeki ,skoro to ma byc pieszo rowerowa to moze byc w kazdym byle by miala krótsza długość a nie 150m
obi

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org