REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nie mogą trenować, wzięli się za remont

Sport

Nadmiar wolnego czasu podczas kwarantanny można pożytecznie wykorzystać. Z tego założenia wyszli zawodnicy drużyny WKS Mystkówiec, którzy wyremontowali szatnię.

REKLAMA

Wielu z nas w czasie kwarantanny przeprowadza remonty, majsterkuje, coś ulepsza. Podopnie postąpili piłkarze WKS Mystkówiec. Zespół występujący na co dzień w B-klasie nie może rozgrywać spotkań ligowych i trenować. Piłkarze postanowili zakasać rękawy i wyremontować szatnię.

- Odnowiliśmy naszą starą szatnię i przygotowaliśmy ją do startu sezonu - chwalą się zawodnicy. - W kilka osób w czasie wolnym od pracy. Wyrzuciliśmy z kontenera stare niepotrzebne meble. Zaczęliśmy malować ściany na biało oraz skupiliśmy się na podłodze, na której znalazła się wykładzina ze sztucznej trawy. Na koniec wstawiliśmy do pomieszczenia obok glównej szatni regał na pamiątkowe zdjęcia oraz puchary. Znajduje się tam przygotowana przez nas ściana, na której zawisną pamiątkowe koszulki od początku istnienia klubu. Będzie to nasza perełka, do której zawsze będzie miło wracać wspomnieniami. 

Drużyna, która w tabeli ostrołęckiej B-klasy plasuje się na ósmym miejscu, czeka na decyzję odnośnie wznowienia bądź zakończenia rywalizacji. Piłkarze nie zamierzają poprzestać na odnowieniu szatni.

- To jeszcze nie jest koniec prac. Na boisku w najbliższym czasie posiejemy trawę i będziemy ją regularnie podlewać i pielęgnować - zapowiadają w Starym Mystkówcu.

Fot. WKS Mystkówiec/ Paulina Rączkowska

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Mieszkam w bloku obok budowy ,plac po wodociągach , pełno tam rur. Panowie pracują bez żadnych planów. Boję się, że za chwilę możemy wylecieć w powietrze bo przebiją rurę od gazu. Całkowita ignorancja i brak profesjonalizmu.
Wyszkowianka
Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA