REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wspieramy się wzajemnie!

Miasto

Na Facebooku powstała grupa "Wspieramy się wzajemnie! - Wyszków". To inicjatywa mieszkańca Wyszkowa, który liczy, że na forum znajdzie się więcej osób, chcących podzielić się pomysłami na wsparcie walki z koronawirusem.

REKLAMA

- Zachęcam do włączenia się do akcji i udostępnienia. Liczy się każda pomoc. Jedną z nich jest aktualnie prowadzona zrzutka na rzecz wyszkowskiego szpitala. Masz swój pomysł? Poinformuj nas! Razem możemy więcej - pisze i zachęca do aktywności w grupie Damian Wroczyński. To on zorganizował wcześniej zbiórkę pieniędzy na wsparcie personelu medycznego SPZZOZ w Wyszkowie. Zebrane środki zostaną w całości przekazane dyrekcji szpitala na zakup niezbędnych środków i potrzebnych rzeczy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

- Może uda kupić się sprzęt medyczny ratujący życie. Wspólnie zadbajmy o nasz szpital i naszych bohaterów - ludzi, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie dla Nas wszystkich. Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być potrzebującym. Pandemia koronawirusa wpływa na życie ludzi na całym świecie. Przed nami prawdziwy sprawdzian z życzliwości, empatii odpowiedzialności i człowieczeństwa - uważa Damian Wroczyński. - Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść stać się. jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy DAMY RADĘ - dodaje.

Wzystkich, którzy chcieliby przyłączyć się na FB do grupy "Wspieramy się wzajemnie! - Wyszków" - zapraszamy TUTAJ 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org