REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wspieramy się wzajemnie!

Miasto

Na Facebooku powstała grupa "Wspieramy się wzajemnie! - Wyszków". To inicjatywa mieszkańca Wyszkowa, który liczy, że na forum znajdzie się więcej osób, chcących podzielić się pomysłami na wsparcie walki z koronawirusem.

REKLAMA

- Zachęcam do włączenia się do akcji i udostępnienia. Liczy się każda pomoc. Jedną z nich jest aktualnie prowadzona zrzutka na rzecz wyszkowskiego szpitala. Masz swój pomysł? Poinformuj nas! Razem możemy więcej - pisze i zachęca do aktywności w grupie Damian Wroczyński. To on zorganizował wcześniej zbiórkę pieniędzy na wsparcie personelu medycznego SPZZOZ w Wyszkowie. Zebrane środki zostaną w całości przekazane dyrekcji szpitala na zakup niezbędnych środków i potrzebnych rzeczy w tym trudnym dla wszystkich czasie.

- Może uda kupić się sprzęt medyczny ratujący życie. Wspólnie zadbajmy o nasz szpital i naszych bohaterów - ludzi, którzy każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie dla Nas wszystkich. Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być potrzebującym. Pandemia koronawirusa wpływa na życie ludzi na całym świecie. Przed nami prawdziwy sprawdzian z życzliwości, empatii odpowiedzialności i człowieczeństwa - uważa Damian Wroczyński. - Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść stać się. jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy DAMY RADĘ - dodaje.

Wzystkich, którzy chcieliby przyłączyć się na FB do grupy "Wspieramy się wzajemnie! - Wyszków" - zapraszamy TUTAJ 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pensje i nagrody prezesów
Szkoda, że pracownicy nie mają się czym chwalić. Podwyżka w PEC była mniejsza niż waloryzacja emerytur.
pracownik
Duża awaria wodociągu
Do pana Tomasza Widzę z okna. Jak by pracowali z planami, to nie było by takich sytuacji ,a to dopiero początek. A jeżeli mają plany to widoczne nie umieją ich czytać .Oby takie sytuacje nie zdarzały Wam się więcej. Pozdrawiam.
Wyszkowianka
SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA