REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zapraszamy na turnieje szachowe on-line

Sport

Akademia Umiejętności Pan Hilary organizuje cykl towarzyskich turniejów szachowych on-line. Zapraszamy w trzy najbliższe czwartki. A w sobotę 28 marca odbędą się Mistrzostwa Wyszkowa w szachach on-line.

REKLAMA

Turnieje zaplanowano na czwartki 26 marca, 2 i 9 kwietnia o godz. 18.30. Aby grać, należy wstąpić do klubu: https://lichess.org/team/akademia-umiejetnosci-pan-hilary Jak to zrobić?

1) Wpisz w wyszukiwarkę lichess.org

2) Zarejestruj się, wybierając unikalny nick (podaj autentyczny adres email)

3) Po rejestracji rozwiń zakładkę "społeczności" i kliknij "kluby"

4) wpisz w wyszukiwarkę klubów "Akademia Umiejętności Pan Hilary"

5) kliknij przycisk "wstąp do klubu"

6) wyślij smsa do Pana Hilarego (531 931 200) z prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz nazwę swojego konta np. "Klub Szachowy Piotr Adler Pan Hilary"

7) dopiero po wysłaniu takiego smsa staniesz się pełnoprawnym członkiem klubu.

Zapraszamy!

***

Natomiast w sobotę, 28 marca, AU Pan Hilary z gminą Wyszków zapraszają na Mistrzostwa Wyszkowa w szachach on-line. Start o godz. 10.00 - zasady rejestracji powyżej. Na naszym pierwszym turnieju live najlepszym wręczone zostaną nagrody ufundowane przez gminę Wyszków.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org