REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Za niskie odszkodowanie? Pomoc w uzyskaniu odszkodowania oferują specjalne kancelarie prawne

Kącik Prasowy

Duża liczba klientów towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce zetknęła się z sytuacją, gdy proponowane odszkodowanie posiadało zaniżoną wysokość w stosunku do szkody. Zdarza się też, że ubezpieczyciel w ogóle nie chce do wypłacić. Co można zrobić w takiej sytuacji?

REKLAMA

Odszkodowanie wypłacane przez ubezpieczyciela ma na celu pokrycie szkód powstałych na skutek konkretnych zdarzeń, które podlegały umowie ubezpieczeniowej. Wypadek samochodowy, uraz ciała lub śmierć ubezpieczonego, zalanie mieszkania przez sąsiada – to tylko niektóre przypadki, gdy odszkodowanie powinno zostać wypłacone. Niestety, zdarza się, że ubezpieczyciel nie wypłaca środków w wystarczającej kwocie lub też odmawia przyznania odszkodowania. W takich przypadkach warto pomyśleć o wyborze kancelarii prawnych, których domeną jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania - https://apo24.pl/

Jakie usługi oferują kancelarie odszkodowawcze?

Kancelarie prowadzące usługi dla osób poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe mogą zapewnić im pełne wsparcie związane z kontaktami z ubezpieczycielem – także przed sądem. Prawnicy tych kancelarii mogą zapewnić swoim klientom kompleksowe wsparcie, które obejmuje między innymi: 

  • dokładną analizę konkretnego przypadku
  • doradztwo prawne dotyczące uzyskania odszkodowania
  • przygotowanie odpowiedzi na pisma
  • negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym
  • reprezentowanie klienta przed sądem

Jak widać, pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest naprawdę bardzo szeroka i może ona być dużym wsparciem wtedy, gdy pojawiają się problemy z ubezpieczycielem. 

Ile kosztuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania?

Bardzo często pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest rozliczana dopiero po uzyskaniu odszkodowania. To powoduje, że klient nie musi wpłacać środków przed zakończeniem sprawy. Opłata stanowi określony procent uzyskanego odszkodowania. Koszt pomocy jest uwarunkowany wieloma czynnikami, dlatego też dokładne informacje można uzyskać bezpośrednio w wybranej kancelarii. Gdy zatem potrzebna jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania, warto wybrać fachowców w tej dziedzinie!

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org