REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kwarantanna w gminach powiatu wyszkowskiego - zobacz mapę

Powiat

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wyszkowie udostępniła mapkę obrazującą liczbowo, ile przypadków osób objętych kwarantanną domową jest w poszczególnych gminach powiatu wyszkowskiego. Najwięcej oczywiście w gminie Wyszków.

REKLAMA

- To odpowiedź na liczne zapytania kierowane do nas przez mieszkańców - mówi Beata Kiliańczyk-Szawłowska, dyrektor Sanepidu w Wyszkowie. - Do tej pory takie informacje otrzymywały od nas codziennie Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Teraz będziemy się starali na bieżąco udostępniać je mieszkańcom, o ile nam sił i czasu starczy...

Jeśli chodzi o aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie wyszkowskim, to 120 osób objętych jest kwarantanną domową a jedna osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem koronawirusa. Wiadomo już jednak, że wyniki jej testu są negatywne. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna. Wczoraj w kwarantannie domowej przebywały 83 osoby, a zatem przyrost dobowy jest duży. 

 

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepidmapakwarantanna

Komentarze

Wyszkowianin
Od kilku dni podawane są informacje przez wyszkowski SANEPID,że jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa jest hospitalizowana,dlaczego tak długo nie podaje (stacja)czy ta osoba miała robione testy i jaki jest ich wynik? Inne wyniki podają, a tego nadal nie ma.Jak długo jeszcze nie będziemy tego wiedzieć? Kiedy SANEPID poda nam w tej sprawie pełne informacje?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pensje i nagrody prezesów
Szkoda, że pracownicy nie mają się czym chwalić. Podwyżka w PEC była mniejsza niż waloryzacja emerytur.
pracownik
Duża awaria wodociągu
Do pana Tomasza Widzę z okna. Jak by pracowali z planami, to nie było by takich sytuacji ,a to dopiero początek. A jeżeli mają plany to widoczne nie umieją ich czytać .Oby takie sytuacje nie zdarzały Wam się więcej. Pozdrawiam.
Wyszkowianka
SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA