REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kwarantanna w gminach powiatu wyszkowskiego - zobacz mapę

Powiat

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wyszkowie udostępniła mapkę obrazującą liczbowo, ile przypadków osób objętych kwarantanną domową jest w poszczególnych gminach powiatu wyszkowskiego. Najwięcej oczywiście w gminie Wyszków.

REKLAMA

- To odpowiedź na liczne zapytania kierowane do nas przez mieszkańców - mówi Beata Kiliańczyk-Szawłowska, dyrektor Sanepidu w Wyszkowie. - Do tej pory takie informacje otrzymywały od nas codziennie Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Teraz będziemy się starali na bieżąco udostępniać je mieszkańcom, o ile nam sił i czasu starczy...

Jeśli chodzi o aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie wyszkowskim, to 120 osób objętych jest kwarantanną domową a jedna osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem koronawirusa. Wiadomo już jednak, że wyniki jej testu są negatywne. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna. Wczoraj w kwarantannie domowej przebywały 83 osoby, a zatem przyrost dobowy jest duży. 

 

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepidmapakwarantanna

Komentarze

Wyszkowianin
Od kilku dni podawane są informacje przez wyszkowski SANEPID,że jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa jest hospitalizowana,dlaczego tak długo nie podaje (stacja)czy ta osoba miała robione testy i jaki jest ich wynik? Inne wyniki podają, a tego nadal nie ma.Jak długo jeszcze nie będziemy tego wiedzieć? Kiedy SANEPID poda nam w tej sprawie pełne informacje?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org