REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wszystkie wyniki ujemne

Powiat

Coraz więcej mieszkańców powiatu wyszkowskiego ma wykonywane testy na obecność koronawirusa. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie dają wynik ujemny. W powiecie wyszkowskim nie ma potwierdzonego przypadku Covid-19. Mamy aktualnie dwie osoby, które oczekują na wyniki badań.

REKLAMA

Z aktualnego komunikatu wyszkowskiego Sanepidu jeśli chodzi o sytuację epidemiologiczną w powiecie wyszkowskim (stan na niedzielę 22 marca na godzinę 13.00) wynika:

- liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 144 (wczoraj 155, przedwczoraj 144)

- liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 54 (wczoraj 46, przedwczoraj 28) 

Co najważniejsze, wszystkie dotychczas wykonane testy na mieszkańcach naszego powiatu, dały wynik negatywny. Dotyczy to zarówno trzech spośród czterech hospitalizowanych jeszcze wczoraj osób (na ostatni wynik nadal czekamy). Jak również osób, u których wystąpiło podejrzenie koronawirusa, ale nie wymagały hospitalizacji. Zdarza się bowiem, że zgodnie z decyzją lekarza mogą one oczekiwać na wyniki testów w warunkach domowej kwarantanny. Wczoraj w stosunku do dwóch takich pacjentów Sanepid otrzymał z laboratorium także wynik ujemny.

W chwili obecnej czekamy na wyniki badań dwóch osób.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepid

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org