REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wszystkie wyniki ujemne

Powiat

Coraz więcej mieszkańców powiatu wyszkowskiego ma wykonywane testy na obecność koronawirusa. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie dają wynik ujemny. W powiecie wyszkowskim nie ma potwierdzonego przypadku Covid-19. Mamy aktualnie dwie osoby, które oczekują na wyniki badań.

REKLAMA

Z aktualnego komunikatu wyszkowskiego Sanepidu jeśli chodzi o sytuację epidemiologiczną w powiecie wyszkowskim (stan na niedzielę 22 marca na godzinę 13.00) wynika:

- liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 144 (wczoraj 155, przedwczoraj 144)

- liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 54 (wczoraj 46, przedwczoraj 28) 

Co najważniejsze, wszystkie dotychczas wykonane testy na mieszkańcach naszego powiatu, dały wynik negatywny. Dotyczy to zarówno trzech spośród czterech hospitalizowanych jeszcze wczoraj osób (na ostatni wynik nadal czekamy). Jak również osób, u których wystąpiło podejrzenie koronawirusa, ale nie wymagały hospitalizacji. Zdarza się bowiem, że zgodnie z decyzją lekarza mogą one oczekiwać na wyniki testów w warunkach domowej kwarantanny. Wczoraj w stosunku do dwóch takich pacjentów Sanepid otrzymał z laboratorium także wynik ujemny.

W chwili obecnej czekamy na wyniki badań dwóch osób.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


koronawirusWyszkówpowiat wyszkowskizaleceniaSanepid

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pensje i nagrody prezesów
Szkoda, że pracownicy nie mają się czym chwalić. Podwyżka w PEC była mniejsza niż waloryzacja emerytur.
pracownik
Duża awaria wodociągu
Do pana Tomasza Widzę z okna. Jak by pracowali z planami, to nie było by takich sytuacji ,a to dopiero początek. A jeżeli mają plany to widoczne nie umieją ich czytać .Oby takie sytuacje nie zdarzały Wam się więcej. Pozdrawiam.
Wyszkowianka
SOS dla wyszkowskich siatkarzy
Szkoda, że dyrekcja i nauczyciele tak bardzo angażują się tylko jeśli chodzi o klasy sportowe!!! A reszta dzieciaków, nawet szafek nie mają, a wymagają od nich noszenia dodatkowych butów na w-f.
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Środa
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Geraldy, Honoriusza, Wery

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA