REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Sport

Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił wszystkie rozgrywki do 26 kwietnia. Oznacza to, że drużyny z naszego regionu czeka długa przerwa.

REKLAMA

W dobie epidemii COVID-19 Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek. Decyzja wydaje się niełatwa, choć w obecnym czasie oczywista.

- Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem tego terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu - czytamy w oficjalnym komunikacie Depratamentu Rozgrywek PZPN.

Dla drużyn z Wyszkowa i okolic oznacza to  że piłkarze Bugu Wyszków, WKS-u Rząśnik, Wymakracza Długosiodło, WKS Mystkówiec Stary, Loczków Wyszków nie wznowią rundy wiosennej. Na pewno dla klubów jest to trudna sytuacja. Zawieszone są także rozgrywki grup młodzieżowych. Trudno przewidywać scenariusze, trzeba uporać się z koronawirusem, potem dopiero myśleć o wznowieniu rozgrywek. Należy współczuć sportowcom, którzy nie mogą trenować. Ciężko utrzymać dobrą formę, mogąc trenować tylko w domu lub w pojedynkę. Wszystkim piłkarkom i piłkarzom, tym młodym i starszym, życzymy wytrwałości i zdrowia. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej będzie im dane wrócić do treningów i rozgrywania spotkań ku uciesze kibiców.

REKLAMA

Marcin Pieniążek

Udostępnij:


piłka nożnaBug WyszkówLoczki WyszkówWymakracz DługosiodłoWKS Rzaśnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org