REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Graj w szachy online z "Panem Hilarym"

Sport

Michał Hryszkiewicz to Mistrz Wyszkowa w Szachach online 2020. Wicemistrzem został Marcin Hryszkiewicz a III miejsce zajął Arkadiusz Wiśniewski. Nagrody ufundowane przez Gminę Wyszków zostaną wręczone na pierwszym turnieju o Puchar Wyszkowa w realu. Tymczasem zapraszamy na kolejny turniej szachowy Akademii Umiejętności Pan Hilary w cyklu "MAT KORONIE" - oczywiście online.

REKLAMA

Z ciekawą inicjatywą na urozmaicenie czasu kwarantanny wystąpiła Akademia Umiejętności Pan Hilary. 21 marca zaprosiła na I Otwarte Mistrzostwa AU Pan Hilary online. Na czas kwarantanny AU Pan Hilary stara się bowiem przenosić swoją działalność do internetu. Po internetowych Mistrzostwach Wyszkowa pora na turniejowe zmagania - w dwa najbliższe czwartki 2 i 9 kwietnia od godz. 18.30.

Jak to zrobić?

1) Wpisz w wyszukiwarkę lichess.org

2) Zarejestruj się, wybierając unikalną nazwę swojego konta (podaj autentyczny adres email)

3) Po rejestracji rozwiń zakładkę "społeczności" i kliknij "kluby"

4) Wpisz w wyszukiwarkę klubów "Akademia Umiejętności Pan Hilary"

5) Kliknij przycisk "Wstąp do klubu"

6) Wyślij smsa do Pana Hilarego (pod nr 531 931 200) z prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz nazwę swojego konta (np. "Klub Szachowy Piotr Adler Pan Hilary")

7) Po wysłaniu takiego sms-a staniesz się członkiem klubu i możesz zapoznać się z regulaminem turnieju.

ZAPRASZAMY!

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


szachyturniej szachowyWyszkówAkademia Umiejętności Pan Hilary

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org