REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Plastyczne talenty "Tomitofy"

Kultura

Prace o różnorodnej technice i tematyce zaprezentowano podczas Wernisażu Wystawy Sztuki Dziecięcej. Po raz trzeci zorganizowała ją Autorska Szkoła Artystycza"Tomitofa"Magdaleny Kamińskiej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na wystawie można podziwiać prace kilkudziesięciu młodych artystów: Zuzi Kowalczyk, Hani Wielgolewskiej, Blanki Urbaniak, Michaliny Wójcik, Jadzi Rytelewskiej, Mai Niemiry, Bartka Kałka, Leny Szymańskiej, Zosi Matwiejczyk, Moniki Zając, Amelii Damme, Alicji Abramczyk, Kasi Wiaterskiej, Dominiki Potęgi, Natalii Majewskiej, Amelii Kamińskiej. Prace powstały pod kierunkiem Klaudiusza Maselewskiego - artysty plastyka, grafika, rzeźbiarza, ceramika, fotografika, auta niezliczonej liczby wystaw, pedagoga z ponad 20-letnim stażem. Artysta autentycznie zauroczony jest pracami swoich młodych podopiecznych.

- Te prace są niezwykłe. Sam jestem bardzo zaskoczony tymi pracami, bo na zajęciach zwraca się bardziej uwagę na sam proces, a efekt widać dopiero po jakimś czasie. To są bardzo młode dzieci. Zawsze mam taki dylemat, czy się skupiać na technice i wprowadzać ten rygor, który blokuje dzieciom wyobraźnię... Ja jednak wolę, jak dzieci nie są za bardzo ograniczone, a techika przyjdzie i tak, i tak, pod warunkiem, że dzieci rysują dużo. A wiem, że rysują i są tego efekty - mówił Klaudiusz Maselewski. 

- To jest wielka ich praca - chwaliła uczniów Magdalena Kamińska z ASA Tomitofa. - Tych prac było tak strasznie dużo, że wybór tych, które mają się znaleźć na wystawie był bardzo trudny. 

Artystom podczas wernisażu, który odbył się 3 marca w gościnnej galerii Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "Hutnik", towarzyszyli dumni rodzice, dziadkowie, przyjaciele. 

Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich talentów zapraszamy na zajęcia ASA Tomitofa, które odbywają się w Bibliotece Miejskiej (grafik TUTAJ)

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


TomitofaAutorska Szkoła Artystyczna TomitofaWOK Hutnik WyszkówWyszkówIX Prezentacje Artystyczne ASA Tomitofa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org