REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Posprzątajmy wydmy i łęgi

Turystyka

Zbliża się zapowiadane wielkie sprzątanie Wydm Lucynowsko-Mostowieckich. Przypominamy, że w najbliższy weekend podobna społeczna akcja odbędzie także na wyszkowskich łęgach.

REKLAMA

Akcja "Sprzątamy Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie" odbędzie się w sobotę, 28 marca, od godz. 10.00. Zbiórka uczestników planowana jest w Lucynowie Dużym, przy ul. Kochanowskiego (przy tablicy Obszar Natura 2000 Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie). Organizatorzy - gmina Wyszków oraz miłośnicy cennych przyrodniczo Wydm - będą usuwać śmieci z terenów należących do gminy Wyszków. Przypomnijmy, że impuls do akcji dał mieszkaniec gminy Wyszków Marcin Wiśniewski, który podczas spacerow odkrył na Wydmach ogromne pokłady śmieci. Pan Marcin spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim, który zadeklarował pomoc w uprzątnięciu terenów należących do gminy Wyszków.  Dodatkowo Marcin Wiśniewski ogłosił publiczną zbiórkę, z której dochód (niecale 1 tys. zł) zostanie przeznaczony na sprzątanie Wydm.

Przypominamy, że w sobotę 7 marca od godz. 10.00 (od strony ul. Łącznej) będzie prowadzona akcja sprzątania wyszkowskich łęgów. Mile widziane każde ręce do pomocy Wspólnocie Gruntowej, która zainicjowała akcję.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA