REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Posprzątajmy wydmy i łęgi

Turystyka

Zbliża się zapowiadane wielkie sprzątanie Wydm Lucynowsko-Mostowieckich. Przypominamy, że w najbliższy weekend podobna społeczna akcja odbędzie także na wyszkowskich łęgach.

REKLAMA

Akcja "Sprzątamy Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie" odbędzie się w sobotę, 28 marca, od godz. 10.00. Zbiórka uczestników planowana jest w Lucynowie Dużym, przy ul. Kochanowskiego (przy tablicy Obszar Natura 2000 Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie). Organizatorzy - gmina Wyszków oraz miłośnicy cennych przyrodniczo Wydm - będą usuwać śmieci z terenów należących do gminy Wyszków. Przypomnijmy, że impuls do akcji dał mieszkaniec gminy Wyszków Marcin Wiśniewski, który podczas spacerow odkrył na Wydmach ogromne pokłady śmieci. Pan Marcin spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim, który zadeklarował pomoc w uprzątnięciu terenów należących do gminy Wyszków.  Dodatkowo Marcin Wiśniewski ogłosił publiczną zbiórkę, z której dochód (niecale 1 tys. zł) zostanie przeznaczony na sprzątanie Wydm.

Przypominamy, że w sobotę 7 marca od godz. 10.00 (od strony ul. Łącznej) będzie prowadzona akcja sprzątania wyszkowskich łęgów. Mile widziane każde ręce do pomocy Wspólnocie Gruntowej, która zainicjowała akcję.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org