REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Posprzątajmy wydmy i łęgi

Turystyka

Zbliża się zapowiadane wielkie sprzątanie Wydm Lucynowsko-Mostowieckich. Przypominamy, że w najbliższy weekend podobna społeczna akcja odbędzie także na wyszkowskich łęgach.

REKLAMA

Akcja "Sprzątamy Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie" odbędzie się w sobotę, 28 marca, od godz. 10.00. Zbiórka uczestników planowana jest w Lucynowie Dużym, przy ul. Kochanowskiego (przy tablicy Obszar Natura 2000 Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie). Organizatorzy - gmina Wyszków oraz miłośnicy cennych przyrodniczo Wydm - będą usuwać śmieci z terenów należących do gminy Wyszków. Przypomnijmy, że impuls do akcji dał mieszkaniec gminy Wyszków Marcin Wiśniewski, który podczas spacerow odkrył na Wydmach ogromne pokłady śmieci. Pan Marcin spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim, który zadeklarował pomoc w uprzątnięciu terenów należących do gminy Wyszków.  Dodatkowo Marcin Wiśniewski ogłosił publiczną zbiórkę, z której dochód (niecale 1 tys. zł) zostanie przeznaczony na sprzątanie Wydm.

Przypominamy, że w sobotę 7 marca od godz. 10.00 (od strony ul. Łącznej) będzie prowadzona akcja sprzątania wyszkowskich łęgów. Mile widziane każde ręce do pomocy Wspólnocie Gruntowej, która zainicjowała akcję.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pijany kierowca spowodował kolizję
Denaturat jest mocny.
Stary dynksiarz
Mało uczniów w szkołach
W Wyszkowie są nie tylko szkoły GMINNE. Szkoda, że dziennikarze widzą tylko szkoły pod patronatem BURMISTRZA, innych, często lepszych, nie zauważając. Ciekawe, dlatego...
Ania
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
W szczególności Miss Urzędu i.Kozon jest najodpowiedniejsza do wyjasniania takich spraw???? no ludzie serio
Krysia

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Augustyna, Ingi, Jaromira

REKLAMA

pl.jooble.org