REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Spłonął pawilon w Nadkolu

Na Sygnale

Popołudniu 2 marca poważny pożar strawił pawilon na terenie ośrodka w Nadkolu. W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście zastępów strażaków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pożar betonowego pawilonu hotelowego w Nadkolu wybuchł około godz. 17.00 w poniedziałek, 2 marca. Do akcji ruszyły jednostki OSP Kamieńczyk, JRG Wyszków, OSP Gwizdały, OSP Rybno, OSP Pogorzelec, OSP Budziska, OSP Łochów, JRG Węgrów. Pawilon znajduje się na terenach leśnych, istniało duże zagrożenie rozprzestrzenienia się ognia.

- Z racji problemu z zaopatrzeniem wodnym nasz zastęp stworzył stanowisko wodne na rzece Liwiec do tankowania samochodów, zaopatrzone w maszt oświetleniowy i zapasowe paliwo. Reszta strażaków wspólnie pracowała w natarciu, dwa ciężkie samochody na placu podawały wodę, reszta samochodów dowoziła wodę - relacjonują strażacy z OSP Budziska.

Z budynku niewiele ocalało, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Akcja dogaszania pożaru i rozbiórki zgliszcz trwało do godz. 22.00. Strażacy przypominają, że w tym samym ośrodku w ubiegłym roku dwukrotnie wybuchały podobne pożary i spłonęły dwa inne pawilony.

Fot. OSP Kamieńczyk/ OSP Budziska

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


OSP KamieńczykpożarNadkole

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org