REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Niezwykły gość w SP w Leszczydole Starym

Nauka

W Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym odbyło się spotkanie z Dariuszem Wrońskim, byłym polskim mistrzem narodowego bilansowania dłoni, który w parze z Jarosławem Marciniakiem tworzą Duo Desing.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dariusz Wroński pochodzi z okolic Wyszkowa, obecnie mieszka w USA. Duo Desing występowali w całej Europie i Stanach Zjednoczonych, zdobywając mistrzostwa w Evian we Francji i Sarasocie na Florydzie, w kilku przerwach NBA, Circus Circus w Reno i Las Vegas a także podczas trasy koncertowej National Cirque "Cirque Ingenieux". Uczniowie byli pod wielkim wrażeniem umiejętności pana Darka i zadawali dużo interesujących pytań. To spotkanie na długo zapadnie w pamięci uczniów SP w Leszczydole Starym.

Źródło: SP w Leszczydole Starym

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP w Leszczydole StarymDariusz Wrońskimistrz narodowego bilansowania dłoniDuo Desing

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org