REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ping-pongowe mistrzostwa gminy Brańszczyk

Sport

29 lutego w Porębie Średniej odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie BOCIAN KRiS. Do rozgrywek zgłosiło się 59 osób, a jako pierwsi tego dnia przy stołach zameldowali się uczestnicy kategorii JUNIOR (do 14 lat). Po wielu zaciętych pojedynkach wyłoniono najlepszy tenisistów. Wśród dziewczyn na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Łapińska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Marszał, a Magdalena Bryk z Wyszkowa z kompletem zwycięstw tryumfowała wśród juniorek tegorocznej edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk.

Wśród chłopców trzecie miejsce zajął Piotr Piętka, drugie miejsce wywalczył Szymon Gałązka, a najlepszym zawodnikiem Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk w kategorii JUNIOR został Alan Bryk z Wyszkowa, brat zwyciężczyni w kategorii dziewcząt.

Do rywalizacji w kategorii OPEN stanęły 33 osoby. Na trzecim miejscu wśród pań uplasowała się Dorota Rzepecka, drugie miejsce zajęła Wioleta Salwin, a na najwyższym stopniu podium stanęła Anna Zyśk. Natomiast najniższy stopień podium sobotniego turnieju wśród panów wywalczył Kamil Iwański, drugi był Bartłomiej Bloch, który uległ w finale Marcinowi Dudźcowi.

Organizatorzy turnieju przygotowali tego dnia niespodziankę w postaci dodatkowej rywalizacji, w której mogli wziąć udział jedynie mieszkańcy gminy Brańszczyk. W walce o puchar dla najlepszego mieszkańca gminy zwyciężył Michał Owsianko z Ojcowizny, który w finale wygrał z Patrykiem Deptułą z Nowych Bud. Trzeci natomiast był Przemysław Rzepecki z Trzcianki, który w małym finale pokonał Mateusza Kuleszę z Ojcowizny.

Puchary i statuetki ufundowane przez Gminę Brańszczyk w imieniu wójta wręczył wiceprzewodniczący Rady Gminy Brańszczyk Jan Domalewski. Ponadto najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz upominki ufundowane przez Gminę Brańszczyk oraz Stowarzyszenie BOCIAN KRiS. Na wszystkich uczestników Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk czekały pyszne pączki ufundowane przez Piekarnię Wawie w Brańszczyku.

Źródło: Organizatorzy

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Brańszczyktenis stołowypuchar wójtaturniejKRIS Bocian

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org