REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W "Bambinowej dżungli..."

Rozrywka

Dużo tańca, śmiechu, zabawnych konkurencji, zaserwowali przedszkolakom z "Naszego Bambino" organizatorzy balu karnawałowego, który odbył się 25 lutego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Tego dnia przedszkolna salka gimnastyczna przemieniła się w prawdziwą dżunglę. Z palm zwisały małpy, zebra podjadała trawę, a krokodyl leniwie łypał okiem na rozbawione dzieciaki. Do zabawy porwał je zaś nie kto inny, jak roztańczony i rozśpiewany lew. Zabawy było co nie miara. Król zwierząt zadbał, aby dzieci ani przez chwilę się nie nudziły. Wymyślał coraz to nowe konkurencje i zadania. Dzieci musiały pięknie zaprezentować swoje przebrania - a te były bardzo różnorodne. Na parkiecie bawiły się postaci z bajek, rycerze, księżniczki i cała plejada innych bohaterów. Lew oceniał nie tylko jak wyglądają, ale też jak tańczą w rytm znanych przebojów. Była nawet rywalizacja - dziewczynki kontra chłopcy. Między tańcami zabawę umilały bańki mydlane. Na tegorocznym balu karnawałowym dzieciaki bawiły się wyśmienicie przy wspaniałej muzyce i pięknej, niecodziennej scenografii. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Każdy przypadek będzie analizowany indywidualnie
Burmistrz corocznie zwiększa sprzedaż nieruchomości za gube miliony,więc w kasie gminy jest sporo pieniędzy,a nie ma za co pomóc przedsiębiorcom? Wiadomo kto dostanie pomoc od gminy-największe znajome firmy burmistrza,którym to umarzał i umarza podatki,bo rzekomo nie maja z czego ich płacić,a zwykły Kowalski płacze i płacić musi. Pracownicy z gminnych jednostek prawdopodobnie też będą zwalniani. Burmistrz oczekuje na pomoc od rządu i jednocześnie ją odrzuca, gdyż dyrektorzy gminnych jednostek jemu podwładni jak np.WOSIR każą swoim pracownikom brać zwolnienia lekarskie na czas zamknięcia obiektu,(a przecież nie wiadomo na jak długo) gdyż nie będzie żadnej pomocy dla nich i w przeciwnym razie zostaną zwolnieni.Stawia ich w sytuacji bez wyjścia.Dyrektora WOSIR nic nie obchodzą pracownicy.To jest sprawa dla prokuratora. Rząd daje realną pomoc dla pracowników,aby ich nie zwalniać,jednak burmistrz nie chce pomóc własnym pracownikom a co mówić dopiero innym przedsiębiorcom.
BĘDĄ ZWOLNIENIA W GMINIE
Do lasu też nie wolno...
zauwazcie tylko ze ta wasza warszafka to wiesniaki z waszej wsi co wrocili do siebie :)
tim
Do lasu też nie wolno...
Tak tak...to jest racja... wszędzie pełno tego warszawskiego g....wziąć się za nich...niech wracają tam skąd przyjechali... przynajmniej u nas będzie spokój i cisza a nie sobie legalnie grillują w stadach...grze jest wtedy Policja straż i całą reszta służb porządkowych
Wal

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Niedziela
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ireny, Kleofasa, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org