REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

To sprawia, że dziecko chętniej się uczy!

Miasto

Rozpoczynamy drugi semestr nauki! Właśnie zakończyły się ferie i szkoły na nowo wypełniły się uczniami. Tylko czy nowa energia, która wstąpiła w dzieci, to także energia do nauki? Z tym niestety bywa różnie, ale nie ma się czemu dziwić, skoro myślami wszyscy jeszcze jesteśmy na nartach, na domowych spotkaniach z przyjaciółmi lub u babci, która właśnie lepi nasze ulubione pierogi… Tak, „choroba pourlopowa” dotyka też najmłodszych! I jak tu się skupić na nauce?

Galeria zdjęć


REKLAMA

Okazuje się, że jest na to prosty sposób! Wystarczy uczynić lekcje jeszcze ciekawszymi! Warsztaty Edukido to jednorazowe wydarzenia dla całych klas. Tematy dostosowane są do wieku uczniów, zarówno pod kątem teorii jak i ich możliwości budowlanych. Inny temat zrealizują 4-latkowie, a inny 5-klasiści. Oferta jest bardzo bogata, a wszystkie tematy wpisane są w podstawy programowe!

Możesz:

- uczyć się o grawitacji sprawiając, że motory z klocków będą latać (i oczywiście spadać – ach, ta grawitacja!),

- uczyć się o systemie feudalnym w średniowieczu, budując cech rycerski obok sali królewskiej,

- rozwijać wartości patriotyczne na warsztacie „Symbole narodowe”, idealnym w maju i listopadzie; (czy wiesz dlaczego flaga jest biało-czerwona, a nie czerwono-biała?)

- stworzyć własne opowiadanie, zachowując wstęp, rozwinięcie, zakończenie i wykorzystując narratora do budowania napięcia.

Ale to nie wszystko, bo Edukido oferuje też warsztaty z odnawialnych źródeł energii, geografii, przyrody i wielu innych tematów. Każda lekcja składa się z porządnie przygotowanej części teoretycznej i oczywiście z „ciężkiej” pracy budowlanej.  A to wszystko na klockach Lego®!

Rodzicu, Nauczycielu - poznaj szczegóły oferty i zamów warsztat dla klasy swojego dziecka, dzwoniąc pod nr 510-141-861 lub napisz na adres: wyszkow@edukido.com.pl. Otrzymasz folder i poradę, który temat najlepiej sprawdzi się w danej grupie wiekowej! Pomyśl już o Pierwszym Dniu Wiosny, Dniu Dziecka czy uatrakcyjnieniu święta szkoły. Albo zorganizuj warsztaty bez okazji, przecież tematy to realizacja podstawy programowej! Warsztaty przeznaczone są dla uczniów w wieku 4-12 lat i są organizowane w trakcie lekcji.

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dotychczasowe wyniki ujemne. Szpital pobiera kolejne próbki do badania
czy nie za późno zaprzestano przyjmować pacjentów z nagłymi wypadkami? należało odsyłać już 26/27.03.gdy wiadomo było, ze jest uzasadnione podejrzenie zarażenia personelu medycznego. Przecież to grozi odszkodowaniami jesli będą wtórne przypadki. Dlatego uważam, ze zbadanie przebadanie próbek pacjentów przyjętych / przebywających w szpitalu jest koniecznością.
ja
"Lekarka nie miała kontaktu z pacjentami w szpitalu"
Skoro złamała warunki kwarantanny to powinna ponieść konsekwencje.
Niemiła
Zostajemy w domach! Kolejne ograniczenia i zakazy
Slawektvn425, prosimy o kontakt z redakcją, tel. 577-885-677
Redakcja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Marzec 2020
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
242526272829
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Marka, Wiktoryny, Zenona

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org