REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Uczniowie ZSS w Brańszczyku z ortografią za pan brat

Powiat

5 lutego w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku wręczono nagrody laureatom VIII Szkolnego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią za pan brat’’. Konkurs stworzył uczniom możliwość potwierdzenia własnych umiejętności i wdrażał do poprawnej pisowni.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Od lat mottem konkursowych zmagań są słowa Janusza Korczaka: „Błąd w mowie to jak tłusta plama na fotografii matki, którą kochasz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VIII. Uczestnicy rozwiązywali (na dwóch poziomach) test z ortografii, pisali dyktando sprawdzające praktyczne zastosowanie norm ortograficznych oraz zmierzyli się z zadaniami ortograficznymi online. W tym roku zaszczytny Tytuł Mistrza Ortografii otrzymali: Natalia Jaroszewska, Adam Kolb, Mateusz Masalski.

ZSS w Brańszczyku

 

 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


BrańszczykZSS w Brańszczykuortografiaz ortografią za pan brat

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

DŻEM w Wyszkowie! Wygraj bilety na koncert
Jak to jest... Niby naród Katolicki, a w Wielkim Poście koncerty robią.... Tragedia
Mic
O kolei w Wyszkowie - zapraszamy na spotkanie
Mam tę książkę. Naprawdę w prosty sposób można ożywić linię kolejową 29. Przede wszystkim bezpośrednie połączenia do Warszawy.. Szumnie zapowiada się również przedłużenie linii 29 do Giżycka i potencjalnie można rozważyć dobudowę drugiego toru do Wyszkowa co umożliwiłoby lepsze prowadzenie ruchu. Przez nasze miasto przebiega jednotorowa lecz niebawem może się okazać istotną nitka łącząca Mazury i Stolicę.
Monter
Zabrodzie chce mieć własną spółdzielnię socjalną
Gmina dostaje dofinansowanie do żłobka i obiadów .A cena żłobka szok.Tyle co za prywatne. Wyżywienie w żłobku 15zł.Nigdzie w żłobku na terenie Wyszkowa nie ma tak drogiego wyżywienie ceny są 7-10zł dziennie.Aż się boje ile będą kosztować obiady w szkole . Gratulacje .Brawo Wy.
Lolek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Środa
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org