REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dzielnicowy 2019 roku wybrany!

Powiat

Mł. asp. Grzegorz Niemyski został wybrany „Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2019”. Spośród dwunastu dzielnicowych walczących o ten tytuł uzyskał najwięcej głosów.

REKLAMA

Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego". Przez cały styczeń mieszkańcy powiatu wyszkowskiego oddawali swoje głosy. Wypełnione kupony głosujący mogli wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek umieszczonych w Urzędzie Gminy w Rząśniku, posterunkach Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu. Swój głos można było oddać także w formie elektronicznej na stronie internetowej KPP w Wyszkowie oraz lokalnych mediów.

W plebiscycie udział wzięło dwunastu dzielnicowych ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. 10 lutego komisja konkursowa policzyła głosy. Łącznie było ich 3300. Najwięcej głosów, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku” otrzymał dzielnicowy z Posterunku Policji w Somiance - mł. asp. Grzegorz Niemyski, który zdobył 866 głosów. Drugie miejsce zajął asp. szt. Przemysław Deluga z 735 głosami, a trzecie - mł. asp. Mariusz Krajewski, który zebrał 734 głosy.

Mł. asp. Grzegorz Niemyski służbę w Policji rozpoczął w 2011 roku. Funkcję dzielnicowego pełni od roku 2017.  

- Naszemu koledze serdecznie gratulujemy, a Państwu dziękujemy za oddane głosy - komentuje rzecznika KPP w Wyszkowie Marta Gierlicka.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


dzielnicowy rokuWyszkówpowiat wyszkowskiKPP Wyszkówdzielnicowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

DŻEM w Wyszkowie! Wygraj bilety na koncert
Jak to jest... Niby naród Katolicki, a w Wielkim Poście koncerty robią.... Tragedia
Mic
O kolei w Wyszkowie - zapraszamy na spotkanie
Mam tę książkę. Naprawdę w prosty sposób można ożywić linię kolejową 29. Przede wszystkim bezpośrednie połączenia do Warszawy.. Szumnie zapowiada się również przedłużenie linii 29 do Giżycka i potencjalnie można rozważyć dobudowę drugiego toru do Wyszkowa co umożliwiłoby lepsze prowadzenie ruchu. Przez nasze miasto przebiega jednotorowa lecz niebawem może się okazać istotną nitka łącząca Mazury i Stolicę.
Monter
Zabrodzie chce mieć własną spółdzielnię socjalną
Gmina dostaje dofinansowanie do żłobka i obiadów .A cena żłobka szok.Tyle co za prywatne. Wyżywienie w żłobku 15zł.Nigdzie w żłobku na terenie Wyszkowa nie ma tak drogiego wyżywienie ceny są 7-10zł dziennie.Aż się boje ile będą kosztować obiady w szkole . Gratulacje .Brawo Wy.
Lolek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Środa
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org