REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Lekcja nowych technologii

Nauka

Pracownicy Biblioteki Miejskiej odwiedzili Szkołę Podstawową w Leszczydole Starym i przeprowadzili lekcję z wykorzystaniem nowoczesnych robotów - Photonów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W zajęciach z kodowania uczestniczyli uczniowie z klas 0 - II. Dzieci dowiedziały się, co to jest programowanie i zobaczyły, jak porusza się edukacyjny robot. Każdy mógł ułożyć trasę Photonowi oraz użyć jego funkcji wydawania dźwięku i zmiany koloru. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i zainteresowani lekcją z wykorzystaniem nowych technologii. Dziękujemy za miłe przyjęcie przez panią dyrektor i nauczycieli szkoły.

Źródło: M-GBP w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP w Leszczydole StarymPhotonyBiblioteka Miejska w Wyszkowieroboty edukacyjne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA