AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wygrana Bugu z czwartoligowcem

Bug Wyszków wygrał z czwartoligową Ząbkovią Ząbki 3:2 w drugim sparingu okresu przygotowawczego. Dwie bramki dla podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka zdobył zawodnik testowany, jedno trafienie dołożył Jan Kopiejewski.

Wyszkowianie są w dobrej formie od początku przygotowań. W pierszym meczu kontrolnym bez problemów pokonali Polonię Warszawa. Teraz przyszło im się mierzyć z bardziej wymagającym rywalem. Będąca na siódmym miejscu w IV lidze Ząbkovia Ząbki była gospodarzem sobotniego sparingu. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1. Znacznie ciekawiej zrobiło się w drugiej połowie. Drugie trafienie w tym spotkaniu zaliczył dla Bugu zawodnik testowany, a szalę zwycięstwa na korzyść wyszkowskiego zespołu przechylił Jan Kopiejewski. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka triumfowali 3:2 i już w środę, 12 lutego, zagrają kolejny mecz.

Ząbkovia Ząbki - Bug Wyszków 2:3 (1:1)