REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"WiP" w karnawałowych rytmach (video)

Rozrywka

Karnawałowe szaleństwo ogarnęło społeczność WiP, która 7 lutego zorganizowała zabawę taneczną w ramach programu Wychowanie i Profilaktyka.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dyskotekę rozpoczęto od odśpiewania hymnu WiP

"Ile w życiu może zdarzyć się,

Gdy zaczyna się kolejny dzień,

I nieważne czy jest źle,

Czy kłopoty spotykają cię,

Wszystko może nagle zmienić się..."

Społeczność WiP z energią, dobrym humorem i w miłej atmosferze szalała na parkiecie do największych hitów disco. Tradycyjnie odtańczono także belgijkę. Podczas dyskoteki wyłoniono laureatów konkursu na teledysk do hymnu WiP „Zrób coś”. Zwycięzcą konkursu została drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie w składzie: Wiktoria Zieja, Karolina Szymańska, Amelia Andrzejewska, Zuzanna Kochanowicz, Natalia Sadkowska, Anna Zaleska, Weronika Zaleska, Karolina Zyśk, Patrycja Sieńkowska, Dominika Kosińska, Kacper Liśkiewicz, Paweł Jeżak, Maksymilian Martyna. Koordynatorem projektu była Mariola Przybysz, za pomoc techniczną odpowiadała Agata Zaleska. Nagrodą w konkursie był voucher na 1 tys. złotych, ufundowany przez burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego. Zgromadzeni obejrzeli pokaz multimedialny zwycięzkiego filmiku. Zapraszamy do oglądania:

Prezentację na temat nowo powstałego kursu pn. "Młody instruktor teatralny" przedstawił Marcin Masztalerz aktor teatralny i telewizyjny, twórca spektakli teatralnych, od wielu lat prowadzi zajęcia teatralne z Wyszkowskim Teatrem "Farsa".

- Będzie to bardzo niewielka grupa, elitarna, licząca nie więcej niż 10 osób. Po takim kursie będziecie mogli prowadzić zajęcia w przedszkolach oraz szkołach podstawowych dla dzieci. Na warsztatach aktorskich uczymy się głownie poprzez zabawę oraz działania. Program opracowany jest tak, aby każdy uczestnik warsztatów brał aktywny udział. Uczenie się przez słuchanie i obserwowanie nie może równać się działaniu. Zawsze na moich warsztatach wszyscy biorą udział czyli nie ma teoretycznych wykładów, wszystko robimy w praktyce. Kurs instruktora teatralnego to ponad 120 godzin transformacji, podzielonych na IV moduły autorskiej metody inspirowanej przez wybitnych nauczycieli oraz najlepszych twórców teatralnych i filmowych takich jak Kantor, Grotowski, Bogusławski i Korczak. Moduł pierwszy - intuicja - dlaczego skutek poprzedza przyczynę, moduł drugi - świadomość - być albo nie być, moduł trzeci zmiana - co zmienić aby iśc do przodu, moduł czwarty - poczucie własnej wartości - mówił.

Podczas piątkowego wieczoru Sylwia Grzegorczyk obecny lider grupy WiP Wyszków uroczyście nominowała na funkcję nowego lidera grupy Oliwiera Ciskowskiego. Wręczono podziękowania ustępującej liderce, przekazano także upominki, podarowane przez wiceburmistrz Wyszkowa Anetę Kowalewską oraz naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Sławomira Cieślaka.

Program WiP "Wychowanie i Profilaktyka” jest to komunikowanie oraz inicjowanie przez zespoły specjalistów wspólnoty działań, skierowanych przeciwko zjawiskom patologii społecznej, opartych na innowacyjnych metodach, z zaangażowaniem młodzieżowego wolontariatu i aktywną współpracą z samorządami, zmniejszanie zjawiska uzależnień wśród młodzieży szkolnej poprzez kształtowanie aktywnych społecznie i umacnianie asertywnych postaw. Tworzenie ogólnopolskiej społeczności, promującej wśród młodzieży modę na życie bez uzależnień. Koordynatorką wyszkowskiego programu WiP jest Aneta Karłowicz.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówbal karnawałowyspołeczność WiPWychowanie i Profilaktyka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Co to ? Pierwsze słyszę że w Zabrodziu coś obniżyli. Chyba podwyższyli i to jak tylko przyszli.
S
Pandemia nie przeszkadza w odbiorze odpadów
Jestm bardzo ciekawy gdzie jest prowadzona ta dezynfekcjia ? Chyba nie na tym pszoku w Wyszkowie ?
K
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
Jak tak się zastanowić, to w Wyszkowie jest trochę jak w takim westernowym miasteczku na dzikim zachodzie. Wszystkim rządzi burmistrz i jego świta i nic nie można z tym zrobić????????????!!!!!!!! A Pani K. - no cóż każdy kto miał z tą panią do czynienia wie o czym pisze Krysia.
już nie wyszkowianka

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA

pl.jooble.org