REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Miasto

Wyszkowski policjant sierż. szt. Rafał Wójkowski otrzymał odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. Bezinteresownie, honorowo oddał już 24 litry krwi, która jest bezcennym darem ratującym życie. Order nadawany jest przez ministra zdrowia.

REKLAMA

Sierż. szt. Rafał Wójkowski, policjant referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją, może pochwalić się najwyższym odznaczeniem dla krwiodawcy - odznaką „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. To niezwykle ważne i prestiżowe odznaczenie nadawane jest honorowym dawcom krwi w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa. Odznakę nadawaną przez ministra zdrowia mogą otrzymać zasłużeni honorowi dawcy krwi, którzy oddali co najmniej 20 litrów. Policjant z Wyszkowa krwiodawcą jest od 2006 roku. Do tej pory na ratowanie życia potrzebującym oddał 24 litry krwi. W poprzednich latach trzykrotnie był honorowany odznaczeniami Honorowego Dawcy Krwi III, II i I stopnia.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Przez Turzyn BMW w rozsypce
to je bmwuuu to musi takie byc
xxx
Policja negatywnie o likwidacji straży miejskiej
Co będą byli strażnicy robić w dziale ochrony środowiska? Pilnować trawników? Sprzątać śmieci z lasu?
Zagubiony
Teatrzyk pod chmurką
Ale Dyrektorowi to pasuje, bo teraz to już nic nie musza robić. Hutnik dalej zamknięty. Nic się tam nie dzieje... Kino , którym tak zasłania się Pan Dyrektor, że jest najbardziej dochodowa forma w ośrodku.. obecnie jest odwiedzane przez 3-4 osoby na seansie... a co więcej są seanse, na których NIKT się nie zjawia! Alez będą dochody!!!! Albo oferta na wakacje...- co rok to uboższa... żenada
Do Surma
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Wtorek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA