REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dyrektor wicedyrektorem

Miasto

Marek Wiśniewski wygrał nabór na stanowisko zastępcy dyrektora WOSiR ds. infrastruktury sportowej. Był jednym z dwóch kandydatów.

REKLAMA

Marek Wiśniewski był do listopada 2019 roku dyrektorem (od ponad 16 lat) Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Burmistrz zdecydował o jego odwołaniu z funkcji i czasowym powierzeniu obowiązków na nowo utworzonym stanowisku zastępcy dyrektora. Pełniącym obowiązki dyrektora został wówczas Adam Szymański. W styczniu wygrał on konkurs na to stanowisko.  3 lutego rozstrzygnął nabór na swojego zastępcę, który został Marek Wiśniewski.

Do zakresu zadań wicedyrektora należeć będzie m.in.: kierowanie i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem i prawidłowym funkcjonowaniem obiektów WOSiR, nadzorowanie prac w zakresie prawidłowej eksploatacji obiektów WOSiR, nadzorowanie przeprowadzanych przeglądów technicznych obiektów, instaiacji oraz maszyn i urządzeń w obiektach WOSiR, nadzorowanie realizacji zatwierdzanego planu napraw i remontów obiektów WOSiR, współpraca ze służbami technicznymi miasta i dostawcami mediów, opracowywanie potrzeb finansowych w zakresie technicznego utrzymania obiektów, zatwierdzanie dokumentów i danych do ogłaszanych zamówień publicznych na zamierzenia techniczne i dostawy materiałów eksploatacyjno - naprawczych, dbanie o stan bezpieczeństwa i higieny pracy w obiektach WOSiR, współpraca przy organizowaniu gospodarczej i administracyjnej obsługi WOSiR, zapewnienie należytego wykorzystania i ochrony przekazanego WOSiR mienia.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

wyborca
Na dyrektorów w WOSiR to pieniądze w Gminie są, natomiast na inne sprawy już nie, chociażby na plac zabaw na os. Zapole przecież zostały wydane pieniądze już na projekt i gdzie tu gospodarność. Zostaliśmy oszukani.
M.
Kolesiostwo kwitnie... Kiedy to nasze społeczeństwo zmądrzeje...?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

DŻEM w Wyszkowie! Wygraj bilety na koncert
Jak to jest... Niby naród Katolicki, a w Wielkim Poście koncerty robią.... Tragedia
Mic
O kolei w Wyszkowie - zapraszamy na spotkanie
Mam tę książkę. Naprawdę w prosty sposób można ożywić linię kolejową 29. Przede wszystkim bezpośrednie połączenia do Warszawy.. Szumnie zapowiada się również przedłużenie linii 29 do Giżycka i potencjalnie można rozważyć dobudowę drugiego toru do Wyszkowa co umożliwiłoby lepsze prowadzenie ruchu. Przez nasze miasto przebiega jednotorowa lecz niebawem może się okazać istotną nitka łącząca Mazury i Stolicę.
Monter
Zabrodzie chce mieć własną spółdzielnię socjalną
Gmina dostaje dofinansowanie do żłobka i obiadów .A cena żłobka szok.Tyle co za prywatne. Wyżywienie w żłobku 15zł.Nigdzie w żłobku na terenie Wyszkowa nie ma tak drogiego wyżywienie ceny są 7-10zł dziennie.Aż się boje ile będą kosztować obiady w szkole . Gratulacje .Brawo Wy.
Lolek
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Środa
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Bogumiła, Eweliny, Mirosława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org