AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dyrektor wicedyrektorem

Miasto

Marek Wiśniewski wygrał nabór na stanowisko zastępcy dyrektora WOSiR ds. infrastruktury sportowej. Był jednym z dwóch kandydatów.

REKLAMA

Marek Wiśniewski był do listopada 2019 roku dyrektorem (od ponad 16 lat) Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Burmistrz zdecydował o jego odwołaniu z funkcji i czasowym powierzeniu obowiązków na nowo utworzonym stanowisku zastępcy dyrektora. Pełniącym obowiązki dyrektora został wówczas Adam Szymański. W styczniu wygrał on konkurs na to stanowisko.  3 lutego rozstrzygnął nabór na swojego zastępcę, który został Marek Wiśniewski.

Do zakresu zadań wicedyrektora należeć będzie m.in.: kierowanie i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem i prawidłowym funkcjonowaniem obiektów WOSiR, nadzorowanie prac w zakresie prawidłowej eksploatacji obiektów WOSiR, nadzorowanie przeprowadzanych przeglądów technicznych obiektów, instaiacji oraz maszyn i urządzeń w obiektach WOSiR, nadzorowanie realizacji zatwierdzanego planu napraw i remontów obiektów WOSiR, współpraca ze służbami technicznymi miasta i dostawcami mediów, opracowywanie potrzeb finansowych w zakresie technicznego utrzymania obiektów, zatwierdzanie dokumentów i danych do ogłaszanych zamówień publicznych na zamierzenia techniczne i dostawy materiałów eksploatacyjno - naprawczych, dbanie o stan bezpieczeństwa i higieny pracy w obiektach WOSiR, współpraca przy organizowaniu gospodarczej i administracyjnej obsługi WOSiR, zapewnienie należytego wykorzystania i ochrony przekazanego WOSiR mienia.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

wyborca
Na dyrektorów w WOSiR to pieniądze w Gminie są, natomiast na inne sprawy już nie, chociażby na plac zabaw na os. Zapole przecież zostały wydane pieniądze już na projekt i gdzie tu gospodarność. Zostaliśmy oszukani.
M.
Kolesiostwo kwitnie... Kiedy to nasze społeczeństwo zmądrzeje...?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
na tvp info już trąbią że jest lek na tego"wirusa". Ciekawe. Najpierw zrobili chaos ,paraliż kraju. Mandaty wystawiali za brak maseczki. A teraz łaskawcy mają lek ?hmmm....na co to jest lek ?na grypę ?
Marcelino
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA