AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwszy sparing dla Wymakracza

Wymakracz Długosiodło wygrał 3:2 z Huraganem Wołomin w pierwszym meczu okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Bramki dla zespołu z Długosiodła strzelali Maciej Pasek i Emil Rogalski.

Piłkarze z Długosiodła od zwycięstwa rozpoczęli serię meczów sparingowych, które mają przygotować ich do wznowienia rozgrywek po zimowej przerwie. W sobotę 1 lutego piłkarze trenowani przez Rafała Gordziejczyka udali się do Wołomina, na mecz z rezerwami Huragana. Z podwarszawskiej miejscowości długosiodlanie wyjechali ze zwycięstwem. Dwa gole strzelił Maciej Pasek, jedno trafinie dołożył Emil Rogalski. Dla tego drugiego sobotni sparing był powrotem na boisko po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Kolejny mecz kontrolny czeka piłkarzy Wymakracza już 8 lutego, wtedy rywalem podopiecznych trenera Gordziejczyka będzie Orz Goworow.

Huragan II Wołomin - Wymakracz Długosiodło 2:3

Wymakracz: J. Borczon- P. Drózd, P. Brejnak I, M. Gałązka, Ł. Kwiatkowski- M. Kwiatkowski, M. Laska (C), M. Pamrowski- B. Kolankiewicz, M. Pasek, E. Rogalski

Zagrali również: M. Cichowski, D. Gołębiewski, zawodnik testowany, A. Jachacy, K. Iwański, D. Rutkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany