AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Horror dla Campera

Camper Wyszków pokonał po pięciosetowym boju Trójkę Kobyłka. Podopieczni Sławomira Gerymskiego utrzymali się na pozycji lidera III ligi.

W niedzielnym wieczór Camper Wyszków zmierzył się w wyjazdowym meczu z Trójką Kobyłka. Było to spotkanie na szczycie III ligi siatkarzy. Gospodarze mocno je otworzyli. Dwa pierwsze sety należały do Trójki, miejscowi wygrali najpierw do 22, potem do 29.S et numer trzy był dla graczy Campera grą o być albo nie być w tym meczu. Walka była zacięta do samego końca. Wyszkowianie ostatecznie zwyciężyli po dramatycznej końcówce 28:26 i pozostali w grze. Czwarta odsłona również należała do podopiecznych Sławomira Gerymskiego. Camper doprowadził do tie-breaka, zwyciężając 25:22. Piąty set tylko początkowo był wyrównany, potem jego przebieg zdominali siatkarze z Wyszkowa, którzy wygrali go 15:10 i cały mecz 3:2.

Niedzielny mecz w Kobyłce można śmiało określić mianem siatkarskiego horroru. Camper przegrywając dwa pierwsze sety, odrodził się w kolejnych partiach niczym feniks z popiołów. Dzięki wygranej gracze trenera Gerymskiego utrzymali się na prowadzeniu w tabeli III ligi, odskakując tym samym zawodnikom z Kobyłki na pięć punktów. W następnej kolejce Camper zagra u siebie z Jaguarem Wolanów. Spotkanie zaplanowano na 15 lutego.

UKS Trójka Kobyłka - KS Camper Wyszków 2:3 (25:22, 29:27, 26:28, 22:25, 10:15)