REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Powrót do krainy bajek z kliszy

Rozrywka

Pod takim hasłem Miejsko-Gminna Biblioteka publiczna organizuje seanse bajkowe z rzutnikiem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na pomysł wpadła Ewa Roguszewska z Czytelni Naukowej. 

- Zaczęłam wyświetlać bajki dzieciom w domu i widząc, jak im się to spodobało, postanowiłam przenieść do Biblioteki - mówi. - Zapraszamy przedszkolaki, uczniów klas I-III oraz dzieci z rodzicami, którzy chcą wrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa. 

Najbliższe seanse otwarte planowane są 13, 25, 27 stycznia o godz. 9.30, 10.15, 11.00, 14.00, 14.45. Biblioteka wyświetli następujące bajki: "Domek Baby Jagi", "Kaczka Dziwaczka", "Słoń Trąbalski", "O osiołku, który lubił tańczyć", "Dzieci Pana Astronoma", "Królewna Śnieżka", "Na jagody", "Czerwony Kapturek". Wstęp bezpłatny. Zapisy na seanse dla grup: naukowa@biblioteka org.pl lub tel. 29-742-32-61 wew. 44. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Kasztanka
Pięknie. Niech Pani Ewa nie będzie zbyt aktywna, żeby nie skończyć jak Pani Marta.
Pani
Do takich akcyjek nie potrzeba 4 pięter.
Obserwator
Rozumiem że teraz biblioteka przejmuje role kina i będzie robić seanse ze starą kliszą. Już widzę te szalone tłumy pod biblioteką.
Książka
Jakie w tej bibliotece jest wszystko mierne. Propozycje dla mieszkańców wyjęte z lat 60 i 70 ubiegłego stulecia. Wielki gmach wypełniony pustką i obłudą. A przełożeni w gminie udają że tego nie widzą, bo po co zadzierać z panią dyrektor. Czy po to została wybudowana wyszkowska książnica żeby w niej oglądać przeźrocza i robić kwiatki z bibuły. A ile to nas rocznie kosztuje?????
Widzacy
Widzę, że kogoś boli bardzo to jak działa biblioteka. I jeszcze, że niby ma za dużo miejsca! Chyba ktos chcialbym zaorac to miejsce i moze blok postawic! Czytanie to podstawa i każda forma przyciągnięcia, szczególnie dzieci i młodzieży, do biblioteki jest godna uznania. A jest różnych dzialan w bibliotece bardzo dużo!
Załamka
Raz mowa, że lata 60., raz, że programowanie be, ludzie zdecydujcie się! Wieczne narzekanie na co tylko się pojawi w mieście ;)
Stara Księga
Akurat pokaz slajdów to jedna z najmilszych propozycji. Zalet nie trzeba wymieniać, a jest ich wiele. Inicjatywa młodej mamy małych dzieci doskonale się sprawdziła, za co tylko wypada podziękować. Krytycy biblioteki może usunęliby księgozbiór z literaturą z minionych lat - ubiegłego stulecia? No właśnie, ktoś przeszedł samego siebie w tej nagonce i głupoty wypisuje. Biblioteka od tego właśnie jest. Tu chodzi raczej o to, że inny przybytek kojarzony z kinem, filmami nie wpadł na ten cudowny pomysł i jest złość. Skupił się w swojej ofercie na płatnych formach spędzania czasu, poza tym przejmująca pusta i wiatr hula. Dużo kosztuje, mało od siebie daje.
ZNP po stronie układu, wstyd
Stara księga, dokładnie w punkt! Czego się spodziewać od WOK dyrekcji obecnego pokroju. To beztalencie, które niemal całe swoje dorosłe życie oparło na partyjnej przynależności do PO tworzącej zabetonowany układ.Taki POlityczny aparatczyk KO (Kulturalno-Oświatowy). Gorzej niż za komuny. Nie ma argumentów, będzie deprecjonował innych. Jakie to dla nich typowe.
Wyborca
A może wreszcie przeprowadzić konkursy na nowego dyrektora WOK Hutnik, na nowego dyrektora biblioteki miejskiej. Wybrać nowych, młodszych, kreatywnych , pomysłowych i nowoczesnych ludzi i może coś w końcu drgnie, coś się ruszy, bo stoimy cały czas w tym zapyziałym maraźmie! Bo tak dalej być nie może, my wszyscy za to dziadostwo płacimy!
Żółtodziób z kapelusza
Nie można równać dyrektorów WOK, który zdechł i Biblioteki, która działa bardzo prężnie. Konkurs w WOSiR na młodego, kreatywnego, pomysłowego, nowoczesnego chyba nie wypalił. Zabrakło doświadczenia. Co z tego, że Pan Adam wziął kiedyś udział w jakimś biegu dla korporacji? Nie ma nic do zaoferowania, a mieszkańcy muszą płacić mu pensję. Konkursy w wykonaniu obecnej ekipy to farsa.
Kulturalno Oświatowy?
KO za komuny to musiał być ktoś z odpowiednim przygotowaniem, konkretny. Za komuny ten pan dużo by się nie narządził.
Smacznego
Konkurs na dyrektora WOSiR był uczciwy i transparentny, a że wygrał go kolega burmistrza z klasy szkoły podstawowej i sąsiad. to czysty przypadek.
Clou
W WOSIR lipa i drożyzna. w WOK komercja i wiatr hula. O co chodzi z Wydziałem Promocji Kultury i Sportu przy Urzędzie Miasta? Kto tym zarządza, jakie ma kompetencje, a właściwie dokonania?
Stokłosa
Komu to jest potrzebne i ile to kosztuje?
Swojak
Wyszków nie tonie. jak mówią słowa piosenki. Wyszków już zatonął proszę Państwa !
wyszków
To ofiara kolejnego urzędowego konkursu. A po co ten wydział, chyba do pilnowania niepewnych dyrektorów z nadania.
Zielona
Jaki jest skład osobowy miejskiej Komisji promocji i kultury, gdzie tego szukać?
Komisja promocji i kultury
Wojciech Rojek - przewodniczący, Bogdan Osik, Mateusz Śniadała, Radosław Biernacki, Marek Tauter, Andrzej Lewandowski, Piotr Pokraśniewicz.
ZOSIA
ROJEK przwodniczacy temu panu to pdziekujemy lizus
Zenada.
Cały ten dwór gburmistrza to katastrofa dla Wyszkowa. Rojek jest przewodniczącym komisji kultury z politycznego nadania, bo niewiele ma wspólnego z kulturą.
elita
Kartę w bibliotece to przewodniczący ma?
Marcin
Miasto seksu i biznesu. Komisja promocji i kultury a tam amator bałamutnik bez kultury.
Ulka
No no ładne rzecz y!!!
Mateus
Miłość nie pyta, pyta to miłość. W mieście seksu i biznesu.
Pyta
Radni na POziomie. No pięknie, poziom kultury powalający.
O!
Poziom stylu współżycia nie tylko społecznego.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PIS jak przejmował rządy liczył kasę, jak zwalniał ludzi??????
do mieszkańca
Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA