REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Uczniowie SP nr 1 w Wyszkowie dla seniorów

Kultura

Wyjątkowy montaż słowno - muzyczny dla babć i dziadków zaprezentowali uczniowie klas III, VII, VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie 20 stycznia na scenie WOK "Hutnik".

Galeria zdjęć


REKLAMA

"Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też,

Bez nich ten świat jest markotny, o czym dobrze wiesz,

Dlatego szanujmy, kochajmy ich i w sercach życzenia składamy dzś" - wyśpiewali uczniowie.

- Mam ogromną przyjemność powitać was na najpiękniejszym święcie w roku - Dzień Babci i Dziadka. Jestem przekonana, że czeka was wspaniałe przedstawienie. Pamiętam Dzień Babci i dzień Dziadka, kiedy byłam taką małą dziewczynką, kiedy poszłam z laurką, którą wykonałam własnoręcznie, do babci i do dziadka i zawsze dostawałam od nich garść landrynek. To była dla mnie ogromna radość. Dzisiaj inaczej sobie tę radość i wdzięczność okazujemy, ale mam nadzieję, że ta wdzięczność, którą dziś pokażą dzieci, wasze wnuki, będzie największym prezentem jaki kiedykolwiek dostaliście - mówiła na powitanie Dorota Wojtkowska kierownik DDP "Senior" w Wyszkowie.

Do seniorów zwróciła się dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz, która przekazała życzenia w imieniu burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego.

- Dużo słońca, dużo radości, dużo zdrowia i fantastycznych emerytur, żebyście mogli realizować swoje marzenia - mówiła.

Do życzeń dla seniorów dołączyła dyrektor SP nr 1 w Wyszkowie Hanna Dziubiel:

- Również chciałabym życzyć przede wszystkim dużo zdrowia. Ja was widzę na co dzień w szkole, jesteście tak wspaniałymi ludźmi, którzy uzupełniacie lukę, kiedy wasze dzieci pracują. Wy jesteście tak bardzo ważni, bo wy wychowujecie, opiekujecie się i wiadomo, że wasze dzieci wiedzą, że najbardzej bezpiecznie jest, gdy dzieci są z wami. Życzę długich lat życia, żebyście z wnukami swoimi byli, bo oni was  bardzo kochają. I czasami rodzicę nie każą rozpieszczać, ale ja mówię zawsze: dziadkowie są do rozpieszczania, więc rozpieszczajcie swoje pociechy, bo to są dla was największe skarby - powiedziała.

Dziadkowie mogli wysłuchać wspaniałych występów zaprezentowanych przez uczniów klas III a, III c, VII d i VIII d z SP nr 1 w Wyszkowie. Najmłodsi z przejęciem i zaangażowaniem śpiewali piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję, wyrecytowali także wierszyki. Aby podziękować babciom i dziadkom i wyrazić swoją miłość, zatańczyli również Krakowiaka. Dziadkowie nie kryli wzruszenia, podziwiając występy swoich wnucząt, które nagrodzili gromkimi brawam. Uczniowie złożyli życzenia, zaśpiewali seniorom "Sto lat" oraz wręczyły ręcznie wykonane różyczki. Przygotowano także słodki upominek dla najmłodszych. Scenariusz spektaklu przygotowały Renata Grodzicka, Joanna Szymańska i Agnieszka Drążewska, natomiast za reżyserię odpowiadały Renata Grodzicka i Joanna Szymańska

W imieniu seniorów do najmłodszych zwróciła się pani Jadwiga:

- My wszyscy dziadkowie i babcie uważamy, że jesteście wielkimi artystami. Niech was nie opanuje trema, a brawa serdeczne, ogromne należą się dla was, dla naszych wnuków. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jesteście niesamowitymi pociechami dla waszych dziadków - mówiła.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówseniorzyDzień Babci i Dziadkamontaż słowno - muzycznySP nr w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Zmarł mężczyzna zakażony koronawirusem
Gdyby nie corona, żyłby 120lat. R.I.P
Plandemik
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
Ten koronawirus to jedna wielka ściema.
Marek
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
na tvp info już trąbią że jest lek na tego"wirusa". Ciekawe. Najpierw zrobili chaos ,paraliż kraju. Mandaty wystawiali za brak maseczki. A teraz łaskawcy mają lek ?hmmm....na co to jest lek ?na grypę ?
Marcelino
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA