REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Starosta przyzna nagrody

Powiat

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie informuje, że ruszył nabór wniosków o przyznanie Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego za rok 2019.

REKLAMA

Nagroda będzie przyznana w pięciu kategoriach:

1) pomoc społeczna

2) rozwój gospodarczy powiatu

3) kultura

4) kultura fizyczna i sport

5) aktywność obywatelska i wolontariat

Termin składania wniosków upływa 4 lutego. Nagroda przyznawana jest na wniosek mieszkańców powiatu, organów administracji samorządowej z terenu powiatu, organizacji pozarządowych i osób prawnych działających na terenie powiatu. Wnioskodawca może złożyć w danym roku kalendarzowym wyłącznie jeden wniosek z danej kategorii. Oceny zgłoszeń dokona kapituła powołana przez starostę. W plebiscycie przewidziano nagrody pieniężne w wysokości: 1 nagroda - 2 tys. zł, 2 nagroda - 1 tys. 500 zł, 3 nagroda - 1 tys. zł. Regulamin i wzór wniosku dostępny jest na stronie: https://www.powiat-wyszkowski.pl/

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


powiat wyszkowskinagroda starosty

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Żeby jak najmniej płacić za honoraria..."
Niesamowite! Kilka telefonów w miesiącu, parę e-maili do znajomych i 2000 zł. na kocie??? Też bym tak chciała.... Czy nie lepiej te 30.000 zł. dać przedszkolom w Wyszkowie, one na pewno zorganizują super zajęcia i dla większej ilości dzieci. Niech gmina zacznie doceniać to co ma niż nabijać kasę znajomym!!!
Wyszkowianka
Sprzątanie rzadziej i drożej
Więcej łąk antysmogowych,a mniej koszenia.Mniej spalin z kosiarek, więcej pożytku dla owadów zapylających i mniej zanieczyszczonego powietrza. Po co te klomby z pelargoniami i begoniami, ktore przy takich suszach trzeba codziennie podlewać? Posadzić różne trawy, krzewy, które sa zielone i dobrze znoszą suszę. Odbetonowac miasto i wpuścić trochę dzikości w ten miejski beton. No i więcej drzew i to gdzie się tylko da...
M.
Dobry dentysta w Warszawie - kogo wybrać?
Miałem nieprzyjemną przygodę z utratą 4. Również korzystałem ze stomatologa w piasecznie z tym że z http://www.sdentalclinic.pl/. mega profesjonalne podejście i wyposażenie gabinetu.
Maciej Purzycki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Poniedziałek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Donata, Gizeli, Łukasza

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org