REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ruszy Powiatowa Liga Siatkówki

Sport

23 lutego rozpocznie rozgrywki Powiatowa Liga Piłki Siatkowej. Celem ligi jest popularyzacja piłki siatkowej, wyłonienie najlepszej amatorskiej drużyny Powiatu Wyszkowskiego i promowanie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców powiatu. Zapisy drużyn trwają do 24 stycznia.

REKLAMA

Mecze rozgrywane będą w niedziele w godz. 16.00 - 20.00, w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie, systemem „każdy z każdym”. Terminy rozgrywania spotkań są następujące:

- 23 lutego

- 1 marca

- 8 marca

- 15 marca

- 22 marca

- 5 kwietnia

- 19 kwietnia.

Drużyna może zgłosić do rozgrywek maksymalnie 14 zawodników (w tym 1 zawodnika ligowego, biorącego udział w rozgrywkach wojewódzkiego związku, PZPS w sezonie 2019/2020). Minimalny wiek uczestnika to 13 lat (skończone). Uczestnicy poniżej 18. roku życia obowiązkowo muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych do udziału w lidze. Dla najlepszych przewidziano puchary i nagrody rzeczowe. Przyznane będą także nagrody indywidualne (statuetki): MVP rozgrywek, najlepszy rozgrywający, najlepszy atakujący, najlepszy środkowy, najlepszy przyjmujący, najlepsza zawodniczka, statuetka dla „zawodnika/ bohatera kolejki".

Wpisowe wynosi 350 zł. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest złożenie u organizatora  listy  zawodników  z  podaniem  nazwy  zespołu  oraz danymi zawodników oraz wpłata wpisowego w kasie  Wyszkowskiego  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie do 24 stycznia do godz. 14.00.

Organizatorem rozgrywek jest Starostwo Powiatowe w Wyszkowie (Wydział Promocji i Rozwoju) i tam  też można uzyskać szczegółowe informacje: tel. 29-743-59-02, e-mail: promocja@powiat-wyszkowski.pl. Regulamin ligi oraz formularze do pobrania dostępne są TUTAJ

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Żeby jak najmniej płacić za honoraria..."
Niesamowite! Kilka telefonów w miesiącu, parę e-maili do znajomych i 2000 zł. na kocie??? Też bym tak chciała.... Czy nie lepiej te 30.000 zł. dać przedszkolom w Wyszkowie, one na pewno zorganizują super zajęcia i dla większej ilości dzieci. Niech gmina zacznie doceniać to co ma niż nabijać kasę znajomym!!!
Wyszkowianka
Sprzątanie rzadziej i drożej
Więcej łąk antysmogowych,a mniej koszenia.Mniej spalin z kosiarek, więcej pożytku dla owadów zapylających i mniej zanieczyszczonego powietrza. Po co te klomby z pelargoniami i begoniami, ktore przy takich suszach trzeba codziennie podlewać? Posadzić różne trawy, krzewy, które sa zielone i dobrze znoszą suszę. Odbetonowac miasto i wpuścić trochę dzikości w ten miejski beton. No i więcej drzew i to gdzie się tylko da...
M.
Dobry dentysta w Warszawie - kogo wybrać?
Miałem nieprzyjemną przygodę z utratą 4. Również korzystałem ze stomatologa w piasecznie z tym że z http://www.sdentalclinic.pl/. mega profesjonalne podejście i wyposażenie gabinetu.
Maciej Purzycki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Poniedziałek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Donata, Gizeli, Łukasza

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org