REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ale zatańczyli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! (video)

Miasto

Kilkuset tancerzy z całego miasta - ze szkół, przedszkoli, szkół tańca i formacji artystycznych - wystąpiło podczas koncertu "Tańczymy dla WOŚP" w przeddzień 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie. Koncert był niebywałą dawką talentu, energii, radości. Sala Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" dosłownie pękała w szwach.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Pod hasłem "Tańczymy dla WOŚP" na zaproszenie organizatorów - Joli Wiśniewskiej ze Szkoły Tańca Deptak oraz Martyny Busławskiej z Wyszkowskiego Teatru Tańca a także sztabu WOŚP Wyszków i WOK "Hutniik" - na scenie Ośrodka wystąpiły wyszkowskie dzieci i młodzież z siedmiu przedszkoli, szkoły podstawowej oraz cztery wyszkowskie formacje taneczne i ASA Tomitofa. Łącznie kilkuset artystów, którzy swoją energią zagrzewali wyszkowian do wspierania WOŚP. 

- Tancerze z całego miasta dzisiaj tutaj są, bo te puszki muszą być pełne - zachęcała ze sceny Jola Wiśniewska, która poprowadziła sobotni koncert.

A otworzyli go tancerze ze Studia SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak. Zaprezentowały się trzy grupy: Tańczące Brzdące, Mafia Kids i Gang. Wspaniałe występy przygotowały wyszkowskie przedszkola: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2, Przedszkole Integracyjne nr 4, Przedszkole nr 9, "Kubuś i Przyjaciele", "Bezpieczny Przedszkolak", "Malinowe Przedszkole". Układ do piosenki Michaela Jacksona brawurowo wykonali uczniowie Polsko-Angielskiej Szkoły Akademia Ucznia. Wspaniałe wrażenie zrobili artyści z Autorskiej Szkoły Artystycznej "Tomitofa" - ci najmłodsi zaprezentowali się w świątecznej choreografii, zaś grupa Broadway Dance wystąpiła z układem tanecznym z elementami akrobatyki.

Wisienką na torcie była część koncertu z udziałem tancerzy Szkoły Tańca Deptak, Studia Tańca MB oraz Wyszkowskiego Teatru Tańca i WTT Junior. Zaprezentowali oni m.in. układy, z którymi wytańczyli swoje ostatnie sukcesy na Mistrzostwach Świata w Płocku - III i IV miejsce zespołowo. Na scenie był i hip hop, i taniec współczesny, mieszały się style i gatunki, ale wszystko w najlepszym wydaniu. Cudownych emocji dostarczyły występy solistek: Oli Wróbel, Joanny Szymanik i Hani Sosnowskiej (VIII miejsce na Mistrzostwach Świata). Dla wielu tancerzy był to sceniczny debiut, ale burzliwe brawa publiczności pozwoliły pokonać tremę i wszyscy wypadli wspaniale. 

Wyszkowski 28. Final WOŚP rozpoczął się od zdecydowanie mocnego akcentu. Ale to nie koniec emocji i atrakcji.

Oto program na niedzielę, 12 stycznia:

- godz. 9:00 - WOŚPowe Morsowanie – wyszkowskie łęgi

- godz. 12.30 – Bieg „Policz się z cukrzycą” - Park K. F. Wazy w Wyszkowie. Trasa 3-kilometrowa. Zapisy od godz. 10:30 za wrzucenie do puchy (min. 30 zł). Szczegóły: bieg.wosp.wyszkow.pl

- godz. 13:00 – 16:00 – zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci – I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie

Sylwetka Zdrowia Studio Fitness, ul. Ratuszowa 5:

- godz. 14:00 zajęcia Zdrowy Kręgosłup, 

- godz. 15:00 warsztaty z automasażu/rollowania,

- godz. 16:00 porady trenera "Jak zacząć skutecznie realizować noworoczne postanowienia treningowe?"

Scena główna - hala I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie:

- godz. 12:45 - Rozpoczęcie

- godz. 13:00 - Koncerty zespołów rockowych (Henoh, From Nowhere, Emitor, Licho, Endless Holiday, Rockpublic)

- godz. 18:00 – Gwiazda wieczoru: MEZO

- godz. 19:00 – Licytacja wyszkowskich serduszek

- godz. 20:00 – Światełko do nieba

Scena boczna - mała sala gimnastyczna I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie:

- godz. 16:00 – 19:00 - Licytacja gadżetów (oprócz serduszek, które wylicytowane zostaną na scenie głównej).

Lodowisko w tych dniach za wrzucenie do puchy* (nie obejmuje wynajmu sprzętu). 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


WOŚPWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Idźmy zagłosować"
Żaden socjalizm nie jest dobry. A co do Niemców, to się ich nie bać tylko robić swoje. Z ich pomocą czy bez, tak żeby nie być stratnym. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Już my się na tym socjalizmie przejechaliśmy, jak
"Idźmy zagłosować"
Już ten "Niemiec" przypilnuje, żebyśmy się zanadto nie rozwinęli. A co do socjalistycznych rozwiązań - oczywiście, są szkodliwe. Ale lepszy socjalizm patriotyczny, niż lewacko-niemiecki.
Owszem
"Idźmy zagłosować"
Zobaczylibyście jak Niemiec pracuje, też byście tak chcieli. I takie same pieniądze brać. Do dobrobytu dochodzi się pracą i myśleniem, a nie rozdawnictwem i wymachiwaniem dziadkową szabelką, bo coś kiedyś. :)
O czym tu debatować
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA