REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Są pieniądze na staże dla bezrobotnych 30+

Powiat

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie ogłosił nabór wniosków na staż w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (III)”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską.

REKLAMA

Wnioski można składać w terminie od 13 do 17 stycznia. Nabór ogłoszony jest dla osób w wieku 30 lat i więcej, zarejestrowanych jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wyszkowie, będących w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, zwane dalej grupami defaworyzowanymi:

-  osoby w wieku 50 lat i więcej;

-  osoby z niepełnosprawnościami;

- osoby długotrwale bezrobotne (osoby bezrobotne  nieprzerwanie przez okres ponad 12 m-cy);

- osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych (do wykształcenia średniego włącznie);

- kobiety.

Zgodnie z założeniami projektu RPO WM dotyczącymi uzyskania wysokiej efektywności projektu, wymagane będzie zatrudnienie osób bezrobotnych po zakończonej formie aktywizacji. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej /wyszkow.praca.gov.pl/ Zakładka> Dokumenty do pobrania> Wniosek o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach RPO WM 2020 Bliższe informacje na ten temat można uzyskać w pokoju nr 9 /tel. 29-742-61-66 wew. 268.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


PUPstażbezrobotnipowiat wyszkowskiWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Żeby jak najmniej płacić za honoraria..."
Niesamowite! Kilka telefonów w miesiącu, parę e-maili do znajomych i 2000 zł. na kocie??? Też bym tak chciała.... Czy nie lepiej te 30.000 zł. dać przedszkolom w Wyszkowie, one na pewno zorganizują super zajęcia i dla większej ilości dzieci. Niech gmina zacznie doceniać to co ma niż nabijać kasę znajomym!!!
Wyszkowianka
Sprzątanie rzadziej i drożej
Więcej łąk antysmogowych,a mniej koszenia.Mniej spalin z kosiarek, więcej pożytku dla owadów zapylających i mniej zanieczyszczonego powietrza. Po co te klomby z pelargoniami i begoniami, ktore przy takich suszach trzeba codziennie podlewać? Posadzić różne trawy, krzewy, które sa zielone i dobrze znoszą suszę. Odbetonowac miasto i wpuścić trochę dzikości w ten miejski beton. No i więcej drzew i to gdzie się tylko da...
M.
Dobry dentysta w Warszawie - kogo wybrać?
Miałem nieprzyjemną przygodę z utratą 4. Również korzystałem ze stomatologa w piasecznie z tym że z http://www.sdentalclinic.pl/. mega profesjonalne podejście i wyposażenie gabinetu.
Maciej Purzycki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Poniedziałek
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Donata, Gizeli, Łukasza

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org