REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Maty dezynfekcyjne – używaj ich z głową i ciesz się rewelacyjnymi rezultatami

Kącik Prasowy

Zapomnij o niebezpiecznych wirusach i zarazkach na terenie Twojego gospodarstwa. Z matami dezynfekcyjnymi częste wizyty weterynarza nie będą już koniecznością, ponieważ choroby w Twoim przedsiębiorstwie nie będą się rozprzestrzeniać!

REKLAMA

Maty dezynfekcyjne – używaj ich z głową i ciesz się rewelacyjnymi rezultatami

Zapomnij o niebezpiecznych wirusach i zarazkach na terenie Twojego gospodarstwa. Z matami dezynfekcyjnymi częste wizyty weterynarza nie będą już koniecznością, ponieważ choroby w Twoim przedsiębiorstwie nie będą się rozprzestrzeniać!

Chcesz ochronić hodowane przez siebie zwierzęta przed niebezpiecznymi wirusami, bakteriami, a także grzybami? Najlepszą metodą będzie mata dezynfekcyjna, która zapewni Ci bardzo szybkie i rewelacyjne pod względem jakości rozwiązanie Twoich wszelkich problemów związanych z higieną na Twoim terenie. Maty dezynfekcyjne to doskonale działające bariery, które zapewniają ochronę przed bardzo niebezpiecznymi drobnoustrojami, które mogą wywoływać nawet śmiertelne dla zwierząt choroby.

Odpowiednia liczba mat ma znaczenie

Przed zakupem dokładnie policz, ile mat dezynfekcyjnych będzie Ci potrzebnych. Bardzo ważne jest to, aby znalazły się one w przejściach pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, w których trzymane są zwierzęta, a także w wejściach do budynków. Maty dezynfekcyjne są skuteczne tylko wtedy, kiedy na terenie gospodarstwa znajduje się ich odpowiednia liczba. Pamiętaj również o tym, że na rynku dostępne są również maty przejazdowe, które powinny pojawić się na wjazdach na teren przedsiębiorstwa, tak aby każdy kierowca mógł przejechać samochodem po macie i odkazić w ten sposób koła.

Maty dezynfekcyjne i ich rozmiar

Z pozoru błahostka, w praktyce bardzo ważna kwestia. Kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i zachowania odpowiedniej higieny ma oczywiście rozmiar mat dezynfekcyjnych. Co to oznacza? Otóż niezwykle ważne jest to, żeby maty zajmowały określoną powierzchnię w przejściu, czy też przejeździe. Nie mogą one być zbyt małe, tak aby żaden człowiek, czy też pojazd ich nie ominął. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma również grubość mat. Dotyczy to w szczególności tych przejazdowych, które muszą zostać odpowiednio dostosowane do ciężaru i wielkości pojazdów, które będą przemieszczały się po matach.

Regularnie konserwuj maty w swoim gospodarstwie

W sklepie internetowym Dezenfex kupisz nie tylko wysokiej jakości maty dezynfekcyjne, ale również środki, którymi powinieneś nasączać wkład w macie. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapewnia ciągłość ochrony przed niebezpiecznymi drobnoustrojami. Ponadto powinieneś również regularnie czyścić maty, dzięki czemu posłużą Ci one przez bardzo długi czas.

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA