REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Maty dezynfekcyjne – używaj ich z głową i ciesz się rewelacyjnymi rezultatami

Kącik Prasowy

Zapomnij o niebezpiecznych wirusach i zarazkach na terenie Twojego gospodarstwa. Z matami dezynfekcyjnymi częste wizyty weterynarza nie będą już koniecznością, ponieważ choroby w Twoim przedsiębiorstwie nie będą się rozprzestrzeniać!

REKLAMA

Maty dezynfekcyjne – używaj ich z głową i ciesz się rewelacyjnymi rezultatami

Zapomnij o niebezpiecznych wirusach i zarazkach na terenie Twojego gospodarstwa. Z matami dezynfekcyjnymi częste wizyty weterynarza nie będą już koniecznością, ponieważ choroby w Twoim przedsiębiorstwie nie będą się rozprzestrzeniać!

Chcesz ochronić hodowane przez siebie zwierzęta przed niebezpiecznymi wirusami, bakteriami, a także grzybami? Najlepszą metodą będzie mata dezynfekcyjna, która zapewni Ci bardzo szybkie i rewelacyjne pod względem jakości rozwiązanie Twoich wszelkich problemów związanych z higieną na Twoim terenie. Maty dezynfekcyjne to doskonale działające bariery, które zapewniają ochronę przed bardzo niebezpiecznymi drobnoustrojami, które mogą wywoływać nawet śmiertelne dla zwierząt choroby.

Odpowiednia liczba mat ma znaczenie

Przed zakupem dokładnie policz, ile mat dezynfekcyjnych będzie Ci potrzebnych. Bardzo ważne jest to, aby znalazły się one w przejściach pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, w których trzymane są zwierzęta, a także w wejściach do budynków. Maty dezynfekcyjne są skuteczne tylko wtedy, kiedy na terenie gospodarstwa znajduje się ich odpowiednia liczba. Pamiętaj również o tym, że na rynku dostępne są również maty przejazdowe, które powinny pojawić się na wjazdach na teren przedsiębiorstwa, tak aby każdy kierowca mógł przejechać samochodem po macie i odkazić w ten sposób koła.

Maty dezynfekcyjne i ich rozmiar

Z pozoru błahostka, w praktyce bardzo ważna kwestia. Kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i zachowania odpowiedniej higieny ma oczywiście rozmiar mat dezynfekcyjnych. Co to oznacza? Otóż niezwykle ważne jest to, żeby maty zajmowały określoną powierzchnię w przejściu, czy też przejeździe. Nie mogą one być zbyt małe, tak aby żaden człowiek, czy też pojazd ich nie ominął. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma również grubość mat. Dotyczy to w szczególności tych przejazdowych, które muszą zostać odpowiednio dostosowane do ciężaru i wielkości pojazdów, które będą przemieszczały się po matach.

Regularnie konserwuj maty w swoim gospodarstwie

W sklepie internetowym Dezenfex kupisz nie tylko wysokiej jakości maty dezynfekcyjne, ale również środki, którymi powinieneś nasączać wkład w macie. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapewnia ciągłość ochrony przed niebezpiecznymi drobnoustrojami. Ponadto powinieneś również regularnie czyścić maty, dzięki czemu posłużą Ci one przez bardzo długi czas.

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org