REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ucierpiał rowerzysta

Na Sygnale

W Woli Mystkowskiej, na drodze z Wyszkowa do Pułtuska, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i rowerzysty.

REKLAMA

19 grudnia około godziny 18.00 w Woli Mystkowskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i rowerzysty. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu wypadku kierujący mini cooperem zauważył na drodze rowerzystę, który przewrócił się na jezdni. Kierowca zwolnił, ostrzegając światłami innych uczestników ruchu, po czym w tył jego pojazdu w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości uderzyło audi. Mini cooper obrócił się i zepchnął z jezdni do przydrożnego rowu rower i leżącego przy nim mężczyznę. W zdarzeniu poszkodowany został rowerzysta, który trafił do szpitala w Warszawie. Dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci.  

Źródło: KPP Wyszków 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Monter
Co jakiś dochodzi do wypadków, w tym śmiertelnych, z udziałem rowerzystów. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, warto brać pod uwagę budowę drogi dla rowerów przy ul Pułtuskiej tj przy drodze wojewódzkiej DW-618 w kierunku Pułtuska. Za przykład niech posłuży wybudowany ciąg pieszo-rowerowy w sąsiednim powiecie wzdłuż DW-632: https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/jablonna/jablonna-sciezka-rowerowa-wzdluz-struzanskiej-miedzy-legionowem-a-jozefowem/ Budowa ciągu pieszo-rowerowego mogłaby przebiegać w dwóch etapach biorąc za początek skrzyżowanie z ul Sikorskiego i przebudowanie obecnego ciągu pieszo-rowerowgo browadzącego do cmentarza komunalnego. Etap I do granic miasta Wyszków - 2m bitumiczna droga dla rowerów, 1,7m chodnik dla pieszych z kostki brukowej - ok 2,5 km + oświetlenie. Etap II od granic miasta do granic gminy Wyszków 2,5 m bitumiczny ciąg pieszo-rowerowy ok 4 km. Etap III budowa oświetlenia na pozostałym odcinku.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org