REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Za okami wieczór, złota gwiazdka błyska... w Przedszkolu nr 1 w Wyszkowie

Rozrywka

Przez cały tydzień w Przedszkolu nr 1 w Wyszkowie odbywają się przedświąteczne rodzinne spotkania wigilijne w poszczególnych grupach. 12 grudnia na takim spotkaniu zgromadzili się rodzice  trzylatków z grupy "Stokrotki". Dzieci odegrały jasełka - wyjątkowe, bo swoje pierwsze w życiu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

"Za okami wieczór, złota gwiazdka błyska

Bawi się w przedszkolu, dziś rodzinka bliska..." - wyrecytowały "Stokrotki".

Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom bogaty program artystyczny. Zaśpiewały w nim piosenki zimowe m.in. "Tupu tup po śniegu", "Świąteczny czas", "Choinka zielona" wyrecytowały także wierszyki pt. "Cichuteńko", "Wigilia". Zatańczyły świąteczny układ choreograficzny, pod kierunkiem nauczycielki rytmiki Jolanty Wiśniewskiej. Dzieci do występów przygotowały wychowawczynie Kalina Osik i Anna Żemło.

Życzenia dla rodziców oraz opiekunów dzieci w imieniu grona pedagogicznego Przedszkola złożyła dyrektor Katarzyna Sadkowska.

- Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby w państwa sercach zagościła miłość, pokój, radość, szczęście, żeby te uczucia były obecne w domach, szczególnie w relacjach z dziećmi, aby obecne były w każdej sytuacji, każdego dnia - mówiła.

Do przedszkolaków z prezentami przybył tego dnia Święty Mikołaj. Przygotowano także poczęstunek.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówjasełkaPrzedszkole nr 1 w Wyszkowiespotkanie świąteczne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA