REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Grunt to dobre ubezpieczenie dla rolnika

Kącik Prasowy

Pan Wiesław zawsze dokładnie śledzi prognozy pogody i stara się, aby jego budynki były dobrze chronione przed zapowiadanymi przez meteorologów zdarzeniami pogodowymi. Niestety nie wszystko da się przewidzieć…

REKLAMA

Zanim zaczęło wiać, obszedłem gospodarstwo i jak zwykle wstawiłem auto do garażu, sprzątnąłem z podwórza wszelkie rzeczy, które mógłby porwać wiatr, pozamykałem okna  i drzwi, po czym wróciłem spokojnie do domu – opowiada Pan Wiesław. - Jednak wiatr, który się nagle zerwał był nie do przewidzenia. Usłyszałem tylko ogromny huk, a po wyjrzeniu przez okno, zobaczyłem, że zerwało dach z mojej stodoły. Na szczęście miałem ubezpieczenie rolne Warty, która bardzo szybko wypłaciła mi odszkodowanie. Mogłem naprawić dach niemal od razu.

Ubezpieczenie rolne Warty, które posiadał pan Wiesław, to nowość na rynku ubezpieczeń. Pozwala ono zabezpieczyć dom i gospodarstwo w ramach jednej polisy bez zbędnych formalności. Ubezpieczenie jest idealne dla osób, które chcą jedocześnie chronić siebie, bliskich, swój dom i gospodarstwo.

- Warta wprowadziła na rynek ubezpieczenie odpowiadające na potrzeby rolników, którzy chcą jasnych i przejrzystych zasad w umowach. To oferta dla rolników, którzy potrzebują ubezpieczenia dopasowanego  do problemów, z jakimi mierzą się na co dzień – mówi Danuta Rzempołuch, agent Warty w Wyszkowie. - Każdy rolnik może dostosować zakres polisy do swoich indywidualnych potrzeb – dodaje agent Warty.

Grunt to dobre dopasowanie

Nowa oferta Warty pozwala na kompletne ubezpieczenie całego gospodarstwa rolnego. Oprócz domu czy budynków gospodarczych, właściciel może ubezpieczyć silosy, zwierzęta gospodarskie, maszyny i urządzenia, a także swoje zbiory i produkty rolne, takie jak zboża czy pasze.

Dzięki dodatkowym pakietom, można też zabezpieczyć posiadane mienie m.in. przed dewastacją. Rozszerzenie „Komfort” daje również możliwość ochrony coraz popularniejszych ostatnio paneli słonecznych na wypadek stłuczenia. Pokryje też koszty naprawy zniszczonych zabezpieczeń antywłamaniowych.

Oferta Warty zawiera też szeroki pakiet usług assistance, które zapewnią szybką, bezpłatną pomoc w różnych nagłych sytuacjach życiowych, a NNW Rolnika będzie wsparciem finansowym po nieszczęśliwym wypadku.

Dobre zakończenia

Historia pana Wiesława wydarzyła się naprawdę. Więcej opowieści napisanych przez życie, których szczęśliwe zakończenie dopisała Warta można znaleźć na www.dobrezakonczenia.pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: Danuta Rzempołuch tel. 502 580 038, 502 575 612

napisz: biuro@wyszkowubezpieczenia.pl

lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej DM Biuro Ubezpieczeń w Wyszkowie ul. Dworcowa 5A lok. 5 lub ul. Sowińskiego 21B

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłwa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA