AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tylko dobre rzeczy przed nami...

Miasto

- Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta - zapowiedział poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arkadiusz Iwaniak podczas wigilijnego spotkania członków i sympatyków Lewicy w Wyszkowie. Parlamentarzysta przyjechał także z zapowiedzią otwarcia swojego biura poselskiego w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Członkowie i sympatycy SLD w Wyszkowie po raz pierwszy w historii spotkali się na wigilijnej kolacji 6 grudnia. Nestor wyszkowskiej Lewicy, Marek Owsianka, wyraził radość ze spotkania w 20-lecie istnienia SLD.

- W marcu 1999 roku powstało SLD, w 1991 roku SDRP. Byłem jednym z założycieli struktur w powiecie wyszkowskim - wspominał były przewodniczący SLD w Wyszkowie. - To dzień szczególny. SLD jest ponownie w parlamencie. Powstanie nowy przyczółek do wspólnej naszej pracy dla dobra SLD i naszej ojczyzny.

Przybyłych na spotkanie Marek Owsianka witał wspólnie z obecnym przewodniczącym, Radosławem Komorem.  

- Fajnie, że się spotykamy. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać częściej i w większym gronie - powiedział R. Komor.

Gościem honorowym spotkania był poseł z okręgu płockiego, szef wojewódzkich struktur SLD na Mazowszu, Arkadiusz Iwaniak.

- Chociaż okręg siedlecko-ostrołęcki nie ma własnego posła Lewicy, zapracowaliście m.in. na mój mandat. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w kampanię - powiedział parlamentarzysta. Zapowiedział, że wkrótce w Wyszkowie zostanie otwarte jego biuro poselskie - otwarte na wszystkich sympatyków nie tylko SLD ale także Wiosny, Partii Razem, czyli parlamentarnych koalicjantów Sojuszu. - Zapraszam też organizacje, które chciałyby współnie zbudować szersze porozumienie, by przygotować się do następnych wyborów i stworzyć nową jakość w polityce.  

Poseł wyraził zadowolenie z pozycji Lewicy na polskiej scenie politycznej. 

- Stanowimy dużą grupę 51 osób, parlamentarzystów Lewicy. Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta, bo wierzę, że możemy wybrać innego prezydenta niż Andrzej Duda, który jest sterowany przez jednego prezesa z Nowogrodzkiej. W naszym klubie parlamentarnym praca jest bardzo merytoryczna. Ja uważam, że w jednomyślności jest bezmyslność, dlatego bardzo dobrze, że spieramy się o pryncypia, ale jest to zawsze dyskusja na argumenty. Nie będziemy grupą posłów, która tupie, krzyczy, jest złośliwa. Potrafimy być merytoryczną Lewicą. Taką Lewicą, jak zaprezentował Adrian Zandberg w odpowiedzi na expose premiera będziemy. Tylko dobre rzeczy przed nami... - powiedział Arkadiusz Iwaniak. 

Zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia a potem zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole. 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


SLDArkadiusz IwaniakWyszkówposełwigiliaLewica

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Wycisnąć" jak najwięcej. Pierwszy w Wyszkowie wniosek o bloki w ramach "lex deweloper"
Pokłosie żałosnych przewozów Kolei Mazowieckich jednak cały czas daje się we znaki.
SG
"Wycisnąć" jak najwięcej. Pierwszy w Wyszkowie wniosek o bloki w ramach "lex deweloper"
Chyba z 450 to prędzej. Skoro ma być 270 mieszkań, a w każdym gospodarstwie dwa auta...
Ckaj
"Wycisnąć" jak najwięcej. Pierwszy w Wyszkowie wniosek o bloki w ramach "lex deweloper"
Wyobraźmy sobie dodatkowe 150 samochodów wyjeżdżających jednocześnie rano do pracy, którzy chcą wyjechać przy przejeździe na pułtuskiej... Od strony ronda na kosciuszki też się korkuje.
Jakc
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Niedziela
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Damiana, Romana, Romany

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org