REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tylko dobre rzeczy przed nami...

Miasto

- Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta - zapowiedział poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arkadiusz Iwaniak podczas wigilijnego spotkania członków i sympatyków Lewicy w Wyszkowie. Parlamentarzysta przyjechał także z zapowiedzią otwarcia swojego biura poselskiego w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Członkowie i sympatycy SLD w Wyszkowie po raz pierwszy w historii spotkali się na wigilijnej kolacji 6 grudnia. Nestor wyszkowskiej Lewicy, Marek Owsianka, wyraził radość ze spotkania w 20-lecie istnienia SLD.

- W marcu 1999 roku powstało SLD, w 1991 roku SDRP. Byłem jednym z założycieli struktur w powiecie wyszkowskim - wspominał były przewodniczący SLD w Wyszkowie. - To dzień szczególny. SLD jest ponownie w parlamencie. Powstanie nowy przyczółek do wspólnej naszej pracy dla dobra SLD i naszej ojczyzny.

Przybyłych na spotkanie Marek Owsianka witał wspólnie z obecnym przewodniczącym, Radosławem Komorem.  

- Fajnie, że się spotykamy. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać częściej i w większym gronie - powiedział R. Komor.

Gościem honorowym spotkania był poseł z okręgu płockiego, szef wojewódzkich struktur SLD na Mazowszu, Arkadiusz Iwaniak.

- Chociaż okręg siedlecko-ostrołęcki nie ma własnego posła Lewicy, zapracowaliście m.in. na mój mandat. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w kampanię - powiedział parlamentarzysta. Zapowiedział, że wkrótce w Wyszkowie zostanie otwarte jego biuro poselskie - otwarte na wszystkich sympatyków nie tylko SLD ale także Wiosny, Partii Razem, czyli parlamentarnych koalicjantów Sojuszu. - Zapraszam też organizacje, które chciałyby współnie zbudować szersze porozumienie, by przygotować się do następnych wyborów i stworzyć nową jakość w polityce.  

Poseł wyraził zadowolenie z pozycji Lewicy na polskiej scenie politycznej. 

- Stanowimy dużą grupę 51 osób, parlamentarzystów Lewicy. Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta, bo wierzę, że możemy wybrać innego prezydenta niż Andrzej Duda, który jest sterowany przez jednego prezesa z Nowogrodzkiej. W naszym klubie parlamentarnym praca jest bardzo merytoryczna. Ja uważam, że w jednomyślności jest bezmyslność, dlatego bardzo dobrze, że spieramy się o pryncypia, ale jest to zawsze dyskusja na argumenty. Nie będziemy grupą posłów, która tupie, krzyczy, jest złośliwa. Potrafimy być merytoryczną Lewicą. Taką Lewicą, jak zaprezentował Adrian Zandberg w odpowiedzi na expose premiera będziemy. Tylko dobre rzeczy przed nami... - powiedział Arkadiusz Iwaniak. 

Zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia a potem zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


SLDArkadiusz IwaniakWyszkówposełwigiliaLewica

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duża awaria wodociągu
Witam, W związku z Pani komentarzem proszę powiedzieć na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pracownicy inwestora pracują bez planów? Czy Pani osobiście doły kopie na tej budowie? Pozdrawiam, Tomasz
Tomasz
Wyrok za "zakupy z koronawirusem"
jak sprawdza się czy ktoś jest zarażony tym konkretnie koronawirusem skoro nie ma środka do sprawdzania tego? Bo tzw "testów" nie można brać na poważnie skoro one ani nie są do tego przeznaczone, sporo jest wadliwych, a jak już wykryją coś - to wykrywają różne koronawirusy i wirusy - więc nie wwiadomo czy akurat wykryły tego którego akurat w organiźmie szukamy?
ola
Darmowa kolej w Dzień bez Samochodu
Chętnie skorzystał bym z jazdą koleją do pracy, lecz nawet darmowy przejazd nie jest na tyle atrakcyjny by z niego skorzystać. Zbyt długa podróż i przesiadki.
Pasażer
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Damiana, Mirabeli, Wincentego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA