REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Tylko dobre rzeczy przed nami...

Miasto

- Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta - zapowiedział poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arkadiusz Iwaniak podczas wigilijnego spotkania członków i sympatyków Lewicy w Wyszkowie. Parlamentarzysta przyjechał także z zapowiedzią otwarcia swojego biura poselskiego w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Członkowie i sympatycy SLD w Wyszkowie po raz pierwszy w historii spotkali się na wigilijnej kolacji 6 grudnia. Nestor wyszkowskiej Lewicy, Marek Owsianka, wyraził radość ze spotkania w 20-lecie istnienia SLD.

- W marcu 1999 roku powstało SLD, w 1991 roku SDRP. Byłem jednym z założycieli struktur w powiecie wyszkowskim - wspominał były przewodniczący SLD w Wyszkowie. - To dzień szczególny. SLD jest ponownie w parlamencie. Powstanie nowy przyczółek do wspólnej naszej pracy dla dobra SLD i naszej ojczyzny.

Przybyłych na spotkanie Marek Owsianka witał wspólnie z obecnym przewodniczącym, Radosławem Komorem.  

- Fajnie, że się spotykamy. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać częściej i w większym gronie - powiedział R. Komor.

Gościem honorowym spotkania był poseł z okręgu płockiego, szef wojewódzkich struktur SLD na Mazowszu, Arkadiusz Iwaniak.

- Chociaż okręg siedlecko-ostrołęcki nie ma własnego posła Lewicy, zapracowaliście m.in. na mój mandat. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w kampanię - powiedział parlamentarzysta. Zapowiedział, że wkrótce w Wyszkowie zostanie otwarte jego biuro poselskie - otwarte na wszystkich sympatyków nie tylko SLD ale także Wiosny, Partii Razem, czyli parlamentarnych koalicjantów Sojuszu. - Zapraszam też organizacje, które chciałyby współnie zbudować szersze porozumienie, by przygotować się do następnych wyborów i stworzyć nową jakość w polityce.  

Poseł wyraził zadowolenie z pozycji Lewicy na polskiej scenie politycznej. 

- Stanowimy dużą grupę 51 osób, parlamentarzystów Lewicy. Udało się nam wrócić do Sejmu i to jest najważniejsze. Wkrótce zaczniemy przedstawiać własne projekty uchwał i zaprezentujemy kandydata na prezydenta, bo wierzę, że możemy wybrać innego prezydenta niż Andrzej Duda, który jest sterowany przez jednego prezesa z Nowogrodzkiej. W naszym klubie parlamentarnym praca jest bardzo merytoryczna. Ja uważam, że w jednomyślności jest bezmyslność, dlatego bardzo dobrze, że spieramy się o pryncypia, ale jest to zawsze dyskusja na argumenty. Nie będziemy grupą posłów, która tupie, krzyczy, jest złośliwa. Potrafimy być merytoryczną Lewicą. Taką Lewicą, jak zaprezentował Adrian Zandberg w odpowiedzi na expose premiera będziemy. Tylko dobre rzeczy przed nami... - powiedział Arkadiusz Iwaniak. 

Zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia a potem zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


SLDArkadiusz IwaniakWyszkówposełwigiliaLewica

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org