REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Brązowe gwiazdy" piłkarskie

Sport

Bug Wyszków, UKS Loczki Wyszków oraz WKS Rząśnik mogą się szczycić certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szkółki piłkarskie tych klubów otrzymały Brązowe Gwiazdy Certyfikacji PZPN.

REKLAMA

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Jednym z najważniejszych celów tego programu jest rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu, dotarcie do jak najmłodszych kategorii wiekowych (6-13 lat) z profesjonalnym szkoleniem. Fundamentalnym założeniem Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN jest podniesienie i ujednolicenie poziomu szkoleniowego w szkółkach piłkarskich. Dzięki Programowi Certyfikacji Szkółek, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników. W ramach Programu Certyfikacji szkółki otrzymają od Polskiego Związku Piłki Nożnej możliwość bezpłatnego korzystania z systemów informatycznych do zarządzania procesami szkoleniowymi oraz administracją szkółki . Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich gwarantują, iż szkółka piłkarska, która otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

W ramach pierwszej edycji programu aż trzy kluby piłkarskie z powiatu wyszkowskiego zasłużyły na Brązowe Gwiazdy certyfikacji: Bug Wyszków, UKS Loczki Wyszków oraz WKS Rząśnik. To szkółki piłkarskie, które spełniają podstawowe kryteria dotyczące kwalifikacji trenerów Grassroots C, liczby drużyn w grupach liczących maksymalnie 20 osób na jednego trenera oraz programu szkoleniowego Akademii Młodych Orłów. Posiadanie Certyfikatu jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Kluby wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączyły do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności. A takich na Mazowszu jest 65, w Polsce - około 700.

Opr. na podstaw. PZPN

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


PZPNcertyfikatpiłka nożnaUKS LoczkiBug WyszkówWKS Rząśnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Przez Turzyn BMW w rozsypce
to je bmwuuu to musi takie byc
xxx
Policja negatywnie o likwidacji straży miejskiej
Co będą byli strażnicy robić w dziale ochrony środowiska? Pilnować trawników? Sprzątać śmieci z lasu?
Zagubiony
Teatrzyk pod chmurką
Ale Dyrektorowi to pasuje, bo teraz to już nic nie musza robić. Hutnik dalej zamknięty. Nic się tam nie dzieje... Kino , którym tak zasłania się Pan Dyrektor, że jest najbardziej dochodowa forma w ośrodku.. obecnie jest odwiedzane przez 3-4 osoby na seansie... a co więcej są seanse, na których NIKT się nie zjawia! Alez będą dochody!!!! Albo oferta na wakacje...- co rok to uboższa... żenada
Do Surma
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Wtorek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA