REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowe radiowozy dla wyszkowskiej policji

Powiat

Wyszkowska Policja wzbogaciła się o trzy nowe samochody. Zakup pojazdów służbowych możliwy był dzięki wsparciu lokalnych samorządów i środków budżetowych Policji.

REKLAMA

Na wyposażeniu wyszkowskich policjantów znalazły się dwa samochody marki Hyundai i30 (oznakowany i nieoznakowany) oraz oznakowany Volkswagen Transporter T6. Pojazdy zostały zakupione dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, urzędów gmin z Wyszkowa, Brańszczyka, Długosiodła, Somianki, Rząśnika i Zabrodzia oraz środków budżetowych Policji. Ich symboliczne przekazanie, w obecności przedstawicieli kierownictwa Policji oraz gości, miało miejsce 4 grudnia na placu apelowym Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Tradycyjnie radiowozy poświęcił kapelan wyszkowskich policjantów ks. Wojciech Goryszewski. W imieniu lokalnych samorządów kluczki do nowych radiowozów przekazał policjantom starosta Jerzy Żukowski. Podczas krótkiego wystąpienia komendant powiatowy Policji w Wyszkowie nadkom. Mariusz Sycik podziękował w imieniu wszystkich policjantów za przekazane radiowozy i podkreślił, że dobra współpraca samorządów z Policją powoduje, że mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mogą żyć w poczuciu bezpieczeństwa. Przekazany pojazdy będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


radiowózpolicjaKPP Wyszkówpowiat wyszkowskiWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Przez Turzyn BMW w rozsypce
to je bmwuuu to musi takie byc
xxx
Policja negatywnie o likwidacji straży miejskiej
Co będą byli strażnicy robić w dziale ochrony środowiska? Pilnować trawników? Sprzątać śmieci z lasu?
Zagubiony
Teatrzyk pod chmurką
Ale Dyrektorowi to pasuje, bo teraz to już nic nie musza robić. Hutnik dalej zamknięty. Nic się tam nie dzieje... Kino , którym tak zasłania się Pan Dyrektor, że jest najbardziej dochodowa forma w ośrodku.. obecnie jest odwiedzane przez 3-4 osoby na seansie... a co więcej są seanse, na których NIKT się nie zjawia! Alez będą dochody!!!! Albo oferta na wakacje...- co rok to uboższa... żenada
Do Surma
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Wtorek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA