REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Edukacja, profilaktyka, zabawa. II Zlot WiP za nami (video)

Rozrywka

Wyszkowska młodzież po raz kolejny pokazała, że można dobrze bawić się bez używek. Na sobotni zlot Wychowania i Profilaktyki złożyły się warsztaty, animacje, występy oraz dobry humor uczestników.

Galeria zdjęć


REKLAMA

II Zlot WiP zgromadził młodzież z terenu Wyszkowa oraz okolicznych miejscowości. W realizację przedsięwzięcia włączyła się gmina Wyszków, Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie oraz sama młodzież. Zlot rozpoczęto "belgijką", po której uczestnicy udali się na wybrane sześciogodzinne warsztaty. W tym roku do wyboru była: samba brazylijska, samoobrona, capoeira, zumba, taniec swingowy, dwa warsztaty wizażu, improwizacja teatralna, wokal, trzy rodzaje warsztatów kulinarnych, decoupage oraz pirografia. Równolegle prowadzono szkolenie dla opiekunów. Po dniu przygotowań, młodzież była gotowa, aby zaprezentować się podczas gali finałowej. W trakcie finału na scenie pojawili się także organizatorzy Zlotu.

- Tak jak w ubiegłym roku, na WiPie jest mnóstwo pozytywnej energii, zabawy i przesłania. Mam nadzieję, że tę energię i postawy będziecie trzymać cały rok - zwrócił się do młodzieży burmistrz Grzegorz Nowosielski.

Włodarze podkreślili, że chcą, aby Zlot WiP na stałe zagościł w kalendarzu imprez gminy i powiatu skierowanych do młodzieży. Gala była także niezwykłym wydarzeniem dla komendanta Powiatowej Policji w Wyszkowie insp. Michała Toporkiewicza, który przechodzi na emeryturę. Podczas tego wydarzenia podziękowania za pomoc i współpracę przekazały jednostki samorządowe oraz młodzież.

- Zawsze, gdy spotykam się z innymi komendantami i dowiadują się, że jestem z Wyszkowa, na myśl przychodzą im słowa piosenki „Wyszków tonie”. Mam nadzieję, że niedługo nasze miasto nie będzie się już kojarzyło z tym utworem, a z programem WiP. Życzę Wam, aby stał się on programem międzynarodowym - zwrócił się do zgromadzonych komendant Toporkiewicz.

Tego wieczoru wręczono także nominacje dla kapitanów i zastępców kapitanów drużyn WiP. Otrzymali je: SP nr 1 - Maksymilian Martyna i Paweł Jeżak, SP nr 2 - Julian Nowak i Kinga Zbrzeźniak, SP nr 3 - Daria Oliasz i Aniela Reluga, SP nr 4 - Nikola Zawłocka i Julia Ściechura, SP w Lucynowie - Anna Pankowska i Magdalena Wysocka, SP nr 5 - Hanna Michalik i Nikola Szewjda, CEZiU - Roksana Wojtkowska i Kacper Kowalski, I LO - Oliwier Ciskowski i Weronika Karłowicz, ZDZ - Karolina Koczara i Dominika Tkaczyk, SP w Leszczydole Starym - Natalia Ćwiek i Wiktoria Kachel, SP w Leszczydole-Nowinach - Dagmara Piechota i Milena Kulesza, ZS nr 1 - Adrian Białobrzeski i Julia Ciach, SP w Rybnie - Aleksandra Bednarska i Ewelina Skoczeń, ZS nr 3 - Oliwia Kaczmarczyk i Maja Karłowicz.

Zlot zakończono WiPoteką.

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


WiPWychowanie i ProfilaktykataniecteatrzumbaWOSiRuczniowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Co to ? Pierwsze słyszę że w Zabrodziu coś obniżyli. Chyba podwyższyli i to jak tylko przyszli.
S
Pandemia nie przeszkadza w odbiorze odpadów
Jestm bardzo ciekawy gdzie jest prowadzona ta dezynfekcjia ? Chyba nie na tym pszoku w Wyszkowie ?
K
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
Jak tak się zastanowić, to w Wyszkowie jest trochę jak w takim westernowym miasteczku na dzikim zachodzie. Wszystkim rządzi burmistrz i jego świta i nic nie można z tym zrobić????????????!!!!!!!! A Pani K. - no cóż każdy kto miał z tą panią do czynienia wie o czym pisze Krysia.
już nie wyszkowianka

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Piątek
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji

REKLAMA

pl.jooble.org